Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Háziállatot keresek. Tudnátok...

Háziállatot keresek. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Egy olyan háziállatot szeretnék magamnak, amit àt lehet ölelni szeretgetni, minimum akkora kint egy macska, ha nagy hely kell neki vagy kint kell tartani, azt meg tudom oldani. Lehetőleg egyedül is tartható legyen.

2017. aug. 12. 11:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem kutya, ezt leszögezném
2017. aug. 12. 11:17
 2/13 anonim ***** válasza:

macskával mi baj? :)

Hörcsögön kivül minden rágcsáló társaslény, így egyedül nem tarthatóak.

Ami talán még beleesik a kategóriádba az egy süni, ő tartható egyedül, de éjeli állat.

2017. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mi a cél? Társaság vagy pl depresszió leküzdése? A legkisebb állatka is érez ám, így nagy felelősség. Ha komolyan gondját tudod viselni, és foglalkozol velel rendszeresen ÉVEKIG MINDEN NAP, akkor esetleg egy nyuszi vagy tengerimalac?

De ha a legkisebb kétséged is felmerül már most, hogy lesz-e erre időd, energiád, akkor inkább menj át egy ismerőshöz megszeretgetni az ő állatkáját. Vagy légy te pótszülő, amíg valaki pl nyaralni megy. Az is nagy élmény és mire fárasztóvá válna, már vissza is lehet adni a gazdinak.

2017. aug. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Nekünk volt bárány, amit kis korától simogattunk, ölelgettünk. Szuper volt, csak mindent lelegelt és túl nagyra nőtt. Ha ez nem gond, akkor szerintem elgondolkodhatsz rajta. (Nem túl okos egyébként.)
2017. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Macska. Más nem jut eszembe, amire ez a leírás ráillene.
2017. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én! :D
2017. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]


ő lesz a neked való!

2017. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyuszi? Esetleg macsek?
2017. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A minimum akkor amint egy macska alatt azt értettem hogy Nagyobb mint egy macska
2017. aug. 12. 16:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen háziállat, ami a megfelelne a leírásodnak, a kutyán kívül.
2017. aug. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!