Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Felfigyeltetek már a Budapesti...

Felfigyeltetek már a Budapesti Állatkertben lévő állapotokra?

Figyelt kérdés
Tegnap a gyerekekkel elmentünk a Budapesti Állatkertbe és amit láttam borzalmas volt.Három oroszlánnak 40-50 négyzetméternyi helye volt,de nem ez volt az egyedüli kicsi ketrec,láttunk olyan szegény obát aki akkora volt a terráriumához képest.hogy fele akkora kigyónak is kicsi let volna.Másrészről meg az állatok nagyon stresszesek voltak a jegesmedvék idegesen járkáltal össze-vissza és a vizük sem volt valami tiszta.A Nyíregyházi Állatkertben sokkal jobb körülmények uralkodtak,de ezt nagyon rossz látni.A gyerekeim is megjegyezték,hogy az állatok nem tünnek valami boldognak ami a gyerek szájából szívbe markoló volt.Remélem majd javítanak a körülményeken:(

2017. aug. 14. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk szokásunk, hogyha külföldre utazunk, akkor megnézzük a kinti állatkerteket. Mindenhol jobb körülmények vannak, mint Budapesten. Egyszer Prágából jöttünk haza, és gondoltuk, hogy meglátogatjuk a fővárosi állatkertet is, mert már úgyis rég voltunk. Ég és föld a kettő közti különbség. A cseheknél minden állatnak iszonyatosan nagy helyük van, és látszik rajtuk, hogy jól érzik magukat. Bp-i állatkertbe már nem is járunk, mert minket is elszomorítanak az itteni állapotok.
2017. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm régen ott dolgozott gondozóként, azt mondta, hogy szinte kivétel nélkül az összes állat depressziós. Én azt gondoltam régen, hogy bevannak kicsit nyugtatózva, azért olyan bágyadtak, de az ismerős mondta, hogy semmi ilyet nem kapnak, szimplán depressziósak.
2017. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Nem járok ilyen helyre, és a gyereket sem fogom vinni.


Undorító az összes, szerintem.

2017. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A nemrég érkezett Koala sem véletlen pusztult el.
2017. aug. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó pár éve kb 10. voltam és sírni tudtam volna, ahogy az elefántok álltak kis helyen a betonon. Ott beszélgettem egy fehér ruhás állatkerti dolgozóval és azt mondta, minden nap sírva megy be. Még az oroszlánra emlékszem, ahogy lefogyva járkált rácstól-rácsig. Szörnyű volt.
2017. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!