Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehet teknőst sétáltatni?

Lehet teknőst sétáltatni?

Figyelt kérdés
^1 kérdés:kb mennyi egy szárazföldi teknős ára?

2017. aug. 19. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem nem nem és NEM
2017. aug. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
wtf?! :D
2017. aug. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hat nekem ismeroseim gyerekei vittek kintre setalni, de nem porszon vagy ilyesmi😂 Es ahonnan nekik van az olyan 45000-80000 volt ugy tudom. Gorog teknosuk van nemtudom fontos-e.
2017. aug. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
te vagy a másik sétáltatós kérdés feltevője is? :D
2017. aug. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. Mármint nem pórázon, hanem ha kertes házban élsz, akkor kiviheted az udvarra, hogy felügyelet mellett sétáljon egy picit. Sőt, ez igazából ajánlott is, mivel ezzel friss levegőhöz es napfényhez jut.

Viszont ha már az árát kérdezed, akkor feltételezem, hogy nem igazán vagy tájékozott... Magyarországon görög teknőst kaphatsz, az 15 ezertől kezdődik. De ez aprópénz az eltartásához képest. Ha azt akarod, hogy ne szenvedjen, akkor jó nagy hely kell neki, lámpákkal stb. Nem marad örökre pici, kifejletten akár 25 cm is lehet a páncélhossza, és akár 30 évig is élnek. Ráadásul nyáron a legjobb, ha kap saját kerti kifutót is, ott érzi magát a legjobban.

2017. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.4/5 Igen én vagyok. :D
2017. aug. 19. 12:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Erdemes szerintem csatlakozni kozossegi oldalon teknosos csoportokban, ott fognak tudni hozzaertok segiteni a tartasaval kapcsolatban, most ebbe nem megyek bele..

12-13e tudsz mar venni papirosat tenyesztotol, allatkereskedesekben 25-40ezerert is lattam mar sima gorog teknost.


Nyaron ha kertes hazban laksz, erdemesebb kinti kidutot csinalni neki.

Szobaba, lakasba nem ajanlatos kirakni, se fogdosni, mert ez stresszes neki.

2017. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm leszokta vinni és leteszi a fűbe. Nem kell óráz, mert nem szalad el
2017. aug. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!