Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Külföldön, pl Németországban...

Külföldön, pl Németországban vagy az Egyesült Királyságban is van olyan, hogy megmérgezik a szomszéd háziállatát, vagy ez tipikusan hülye közép-európai szokás?

Figyelt kérdés
Rossz szokás.
2017. aug. 31. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire elterjedt, de azt hallottam, hogy külföldön néha megmérgezik a szarvasgomba kereső kutyákat a riválisok. :(
2017. aug. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy előfordulhat.
2017. aug. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk általánosságban kevesebbszer, mint Magyarországon. Hollandiában pl szinte mindenki lakásban tartja a kutyáját, csak nagy gazdaságokban, tanyákon fordul elő kinti kutya. Így nehezebb ellopni meg mérgezni is.
2017. aug. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kérdés hogy pl. németországban hol.

A keleti oldalon hallottam már ilyent, illetve a tipikus szögekkel, tűkkel tűzdelt virslit parkban. Ugye az ő kultúrájuk és múltjuk hasonló a mienkhez.


A nyugati oldalon másképp is tudnak borsot törni az orrod alá, sokkal kifinomultabban.

Feljelentgetnek hogy sokat ugat a kutya, aztán egy idő után kapod a büntetést.

Nekem is egyik éjszaka 3-at ugatott a kutya mire kimentem, hogy behozom, de már pampogott a 3. szomszéd (mert a közvetlenek normálisak), hogy hív rendőrséget.


És ilyenkor ki is jönnek, más kérdés, hogy ha addigra beviszem a kutyát, akkor nem sok mindent tudnak csinálni, csak ha a többiek is tanusítják, hogy egész este itt ugat.

2017. aug. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyébként ez nem "közép-európai" szokás, hanem tipikus gyáva férgek módszere.

Olyanoké, aki még ahhoz is beszari, hogy odamenjen, és mondjuk először megpróbálja megbeszélni, hogy esetleg esténként sokat ugat a kutyád, mi lenne ha bezárnád?

Nem, ő inkább gyáva szólni, forrong, aztán egyszer szakad a cérna, és akkor mérgez.

2017. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Minek beszéljen vele?Aztán meg ha nem megy bele akkor már lesz gyanúsított,így legalább nem derül ki :DD Van eszük :)
2017. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen 6-os, tudom, nálatok balkánon így megy.

Menj inkább takarítsd ki a pottyantós wc-t mert elönt a végén.:DDD

2017. aug. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert mi van balkánon?
2017. szept. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hol?
2017. szept. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te írtad a balkánt ne tőlem kérdezd.
2017. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!