Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lányok melyik állatfajtát...

Lányok melyik állatfajtát tartjátok a legcukibbnak?

Figyelt kérdés
pl: kutya,malac... persze ezeken kívűl amit te nagyon szeretsz, és ha a kutyád szeretd azt is írd le melyiket, kort is írjatok. köszi
2017. szept. 3. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok választani, az összes cuki! Főleg a kölykök. 21
2017. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Állatfaj, nem fajta. Nem ugyanaz.

Egyébként nyúl.


17/L

2017. szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az elefántcickány nagyon helyes, egy csomó rágcsáló is, a sivatagi róka is, valamint a törpemalac.

A kedvenc állatfajaim nem cukik, inkább szépek vagy hangulatosak (hópárduc, keselyű, hiéna, sörényes róka, bojtosfülű disznó, hiúz), de persze az aranyosakat is szívesen nézegetem. Ahogy látható, elsősorban az emlősökért vagyok oda, de pl. a polip is nagy kedvencem és a csikóhalak is. Plusz rengeteg kihalt állatfaj... Szinte végtelen a lista.


41/N, nem tudom, kinek számítok lánynak, de amúgyis androgün vagyok, nekem határeset.

2017. szept. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szeretem a kutyakat szerintem a labra/dudle a legcukibb😍 Amugy a pingvinek is nagyon aranyoak szerintem, azok a kiraly pingvinek azt hiszem amik nagyok es ilyen sarga a nyakuk😍

14/L

2017. szept. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Farkas


18/l

2017. szept. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A cicákat <3 Meg néhány madarat, pl. galambokat, kacsákat :)
2017. szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kisállatokat, amik gondozást igényelnek, amik olyan kis védtelenek. Pl: egér, sün...
2017. szept. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hiúz, hópárduc
2017. szept. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!