Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kisállatot lehetséges...

Milyen kisállatot lehetséges tartani otthon, ami nem papagáj, tengerimalac, hörcsög, hal, stb?

Figyelt kérdés
Gondolok arra hogy ezeken kívül lehet-e valami...Sün után olvastam,de éjjel nagyon zajos lehet és az nekem nem jó.Valaki tudna esetleg mondani valami olyan állatot amilyik éjjel nem zajos nem kell vele annyit foglalkozni.ÉsNem persze kevésbé büdös...A sünnel egyébként úgy olvastam nem kell annyit foglalkozni.Az kis éjszakai élete az egyetlen gond.A halakkal nem kell,de azo csak 'dísznek' vannak..Érdekesen hangzik,de várom a válaszokat.

##kisallat#allat#haziallat#otthon#picike
2017. szept. 15. 23:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És persze nem kutya,macsak.Kutya van 4,a macskákat meg utálom.
2017. szept. 15. 23:03
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Miért kell neked még egy állat, ha nem akarsz vele foglalkozni?

Foglalkozz a kutyáiddal!

2017. szept. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Ez csak nekem magas? Olyan állatot akarsz, amelyikkel nem kell foglalkozni, akkor minek neked egyáltalán állat? Olyan állat nem is létezik. Max a pókok a sarokban.
2017. szept. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
A hozzáállásodból látszik, hogy neked nem való semmilyen állat.
2017. szept. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Sok féle állat van, rágcsálók pl hörcsög, tengericoci, degu, csincsilla, egér, patkány, mókus, nyúl

Aztán vannak a hüllők.

A gond hogy minden állattal vagy sokat kell foglalkozni vagy "dísz", a rágcsálók közül a hörit kivéve a legtöbb nappal is aktív, a patkány pl rá tud állni a gazdi ritmusára, az enyémek is délután és este aktívak mert akkor vagyok ott.

Amivel nem kell annyit foglalkozni (hüllő, hal) azokkal pedig nem tudsz játszani, babusgatni, általában csak úgy van és jól néz ki.

De ha nem akarsz törődni az állattal inkább ne is vegyél.

2017. szept. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#1 #2 #3 Istenem...arra gondoltam,hogy iskolában vagyok,és csak délután 2 órakor érek haza.Esetleg hogy addig ne dobja fel a talpát.Foglalkozom a kutyáimmal ne adódjatok minden nap 2 km séta erdős területen,és heti 3 kutyaiskola...4 kutyából kettőt gondozok én(van egy báttyám,övé a többi 2).
2017. szept. 16. 14:47
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az azért gáz lenne, ha 6-7 óra alatt feldobná a talpát.
2017. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát...nekem eddig csak nyuszijaim voltak, de nagyon meg vagyok velük elégedve. Én is legalább 2-ig suliban vagyok, de semmi rosszat nem tapasztaltam. Persze 2-3 órára minimum kiengedem mind a 3-mat délután, általában ez elég nekik (persze tudnának többet is futni). Este pedig max.fél órát mozgolódnak lámpaoltás után, utána ők is alszanak velem. Eddig mindenkire rátukmáltam a nyuszit, de nyugodtan kérdezhetsz velük kapcsolatban privátban, ha érdekel. Remélem segítettem :D.
2017. szept. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Najó akkor tisztázzuk, a nem kell vele sokat foglalkozni azt jelenti hogy adsz neki enni, néha kitakarítod és néha ránézel hogy él, az hogy te 2-kor érsz haza nem jelenti azt hogy csak ilyen állatot tarthatsz, a legtöbb rágcsálónak 2-3 óra törődés naponta elég szokott lenni azt meg délután is lehet, amelyik állat feldobja a talpát mert reggel 7-től délután 2-ig nem figyelnek rá az életképtelen :D
2017. szept. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok. Lehet , hogy költségesebb, vagy több foglalkozás, de ha az állatnak van egy társa, akivel kijön, és megtűrik egymást egy ketrecben is, mindenképpen jobb választás 2-t tartani, mert a nap során, amikor nem vagy velük, akkor sem érzik magukat egyedül, és egy barát/fajtatárs az egész életükre nagyon jó hatással van. :)
2017. szept. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!