Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az Állatok párologtatása?

Az Állatok párologtatása?

Figyelt kérdés
Kaptam biológiából egy beadandót amiben ki kell fejtenem az állatok párologtatását (hogy hol,hogyan , miért) viszont akármennyire keresem a neten vagy könyvekben szinte semmit nem találni róla . Nagyon megköszönném a segitségeket ,hogy például egy ló hol párologtat és miért de bármilyen állat jó lenne . Előre is nagyon köszönöm a válaszokat.

2017. szept. 16. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A lóról pont tudom hogy az izzadni is tud, a kutyák lihegéssel hűtik magukat.

[link] Ebben többek között a hőleadásról is írnak, mert igazából az állatok "párologtatása" alatt gondolom arra gondolsz hogy hogyan hűtik magukat.

2017. szept. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Ha az élőlények hőleadását te párologtatásnak hívod, akkor nem csodálom, hogy nem találsz semmit. Gondolom más tekintetben is ilyen gazdag a szókincsed.
2017. szept. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a választ. És nem hidd el nem kicsi a szókincsem de azérk köszönöm, hogy felhívtad a figyelmemet rá , hogy valamit nem tökéletesen írtam. Igérem ezentúl figyelni fogok :D és nagyon szépen kérlek hogy ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor akadj le a gyakori kérdésekről és depizz egyedül. Köszi
2017. szept. 19. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem az a gond, hogy nem tökéletes, hanem hogy értelmetlen. Sajnálni tudlak, amiért nem vagy képes elviselni a kritikát, de túlzottan nem vagyok meglepve. A depresszióval való párhuzamot nem teljesen értem.
2017. szept. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért úgy irtam mert a tanár külön hangsúlyozta , hogy nem izzadás stb. hanem párologtatással kapcsolatosat kell irni. De mind1 is 5 lett szóval azért köszi , hogy megmondtad a véleményed.
2017. szept. 22. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!