Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vajon itt van még?

Unikornispata kérdése:

Vajon itt van még?

Figyelt kérdés
A vízóra leolvasónál van egy rés, ahol bejöhetett egy egér. A barátom két napja látta, akkor el is kezdtünk "akadálymentesíteni", találtunk egérkakit is. Tegnap nagyon figyeltünk, és semmit nem hallottunk, kaki sem volt. Ma nem tudom, hogy mit hallok, de remélem, nem őt. Van rá egy minimális esély, hogy elhúzott innen a fenébe? Ma Ilyen seprés szerű hangot hallottam ma,de nem tudom,hogy az az egér-e,vagy felettünk tevékenykedik a szomszéd(panelben vagyunk).
2017. okt. 3. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy nem hagyta el a panelt az egér (nem hülye, hogy kimenjen egy fűtött, búvóhelyekben és kajában gazdag helyről), de hogy még mindig a ti lakásotokban van, azt nem lehet tudni. Tudsz trükközni, hogy kiteszel több helyre is pl a konyhaszekrény mellé egy falatka kolbászt (vagy akármi ehetőt), és megnézed, hogy eltűnik-e. A lényeg, hogy olyan helyre tedd, ahova értemegy az egér, mivel ha kiteszed a szoba közepére, akkor nem mer majd odamenni, mert ott nincs biztonságban. Ez egy jó módszer megtudni, hogy a házban van-e még, mi egyszer ezt alkalmaztuk, és bevált.
2017. okt. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Nyomtam is egy lájkot a válaszodra.Tettem ki azóta pár kartont amire ragasztót és diót,szotyit illetve sajtot tettem.Más kajához itt amúgy nem fér-bár tudom,hogy a kábelek,bútorok,papírok ínyére való falatok lehetnek.Szerencsére eddig semmit nem dézsmált meg feltűnően.
2017. okt. 3. 15:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Ragasztó helyett had javasoljam az élve befogós vagy az "agyoncsapós" egérfogót. A ragasztót nagyon kegyetlennek tartják az állatvédők (minek kínozni szegényt).
2017. okt. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nem szeretném szagolni.És az állatvédők végképp nem akarják,hogy megöljük,úgyhogy nekik egyforma kegyetlen mindkét módszer.
2017. okt. 3. 17:26
 5/5 A kérdező kommentje:
Beleragadt egy ragacsba,aztán dobtam rá egy befőttes üveget.A lehetséges bejáratait megoldottuk,reméljük,hogy ennyi volt a történet,és nincsenek itt társai.
2017. okt. 4. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!