Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért bújik el a cicám?

Miért bújik el a cicám?

Figyelt kérdés
Nálam van már kb egy éve. Nóstény cica, ki van ivartalanítva. Eddig nagyon bújós volt, jött ha szóltam neki, igényelte a simogatást. Tegnap este óta nem is akar enni, nem dorombol. Ma hivogattam egész nap és nem akar elójönni, mikor nagy nehezen elójött elfutott mintha idegen lennék. Pedig aztán senki nem bántotta. Mi lehet ez?
2017. okt. 6. 17:06
 1/6 anonim válasza:
Futi dokihoz, lehet beteg.
2017. okt. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lehet,hogy fáj valamije és nem akarja,hogy megérintsd. Próbáld kitapintani,mi fáj neki. Aztán orvos.
2017. okt. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na csak ezzel az a gond hogy kinti cica és nem tudom megfogni mert elfut. Szőrnyen odavagyok most miatta. Egyszerüen értem én hogy nincs kedve de nem értem ha megyek felé miért fut el. Tanácstalan vagyok.
2017. okt. 6. 17:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem terhes?Mamam cicaja akkor csinalta ezt amikor szuleshez kozel volt
2017. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Srry,nem lattam,hogy ivartalanitott
2017. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát már mintha picit jobban lenne, enni még nem nagyon eszik, viszont már magától ivott vizet. Ha nem lesz jobban viszem dokihoz.
2017. okt. 7. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!