Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi van a hörcsögömel?

Mi van a hörcsögömel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy lány törpe hörcsögöm. Észre vettem a mult nap hogy kisebbzet a kezénel. Es ma már a fél hasa sebbes.

Mit tegyek???Mitöl történt ez???



2017. okt. 22. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidd állatorvoshoz. Valami bőrbetegség lehet.
2017. okt. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Ezt tedd sorrendben:

1. Vidd el állatorvoshoz.

2. Ne itt kérj tanácsot, mert ásót ragadhatsz. (Hörcsögöd nevében.)

3. Tanulj meg írni!

2017. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Orvos ma nem rendel.

2. Persze hogy viszem amint tudom, csak akkartam tudni mire

3.Ezen az oldalon nem minkenki ,,Magyarországrol vann" ! pl:Szlovákia, Románia...és ott nem mindenüt tanulnak MAGYAR HELYESÍRÁST!!!😔

2017. okt. 22. 14:39
 4/6 A kérdező kommentje:
*mire számítsak
2017. okt. 22. 14:40
 5/6 anonim válasza:
51%
Akkor segítek, hörcsögöm+vel= hörcsögömmel. Írásban jelölt teljes hasonulás.
2017. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már akkor dokihoz kellett volna vinni, amikor csak a mancsa volt sebes. Milyen a helye? Lehet, hogy valamilyen felszerelés dörzsöli ki?


Milyen alom van alatta? Lehet, hogy allergiás a forgácsra, mert túl poros. Amikor a bőrrel van valami probléma, de dokihoz menni nem tudsz, mindig az legyen az első, hogy papíralomra váltasz. Vagy WC papírt vagy konyhai kéztörlő papírt vágj fel kis csíkokra, és azzal szórd tele a helyét. Ez nem allergizál. Csak tinta- és illatmentes papírból csináld.

[link]

Ilyesmi kis csíkokra szoktam én összevágni a WC/kéztörlő papírt. Ne tévesszen meg a kép, a sima újságpapír NEM jó nekik, de jobb képet nem találtam.


Persze bőrbetegség is lehet, de nézz körül a ketrecben is, okozhatta-e felszerelés.


Egyedül van, ugye? Nincs vele másik hörcsög? A hörik magányos állatok, tilos őket együtt tartani. De ha össze van zárva egy másikkal, veszekedés közben is kárt okozhatnak egymásnak.


Csak olyan dokihoz vidd, aki egzotikus állatokhoz ért, mert egy "sima kutyás-macskás" doki nem ért hozzá, és elképzelhető, hogy félrekezeli.

2017. okt. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!