Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy legyenek barátok?

Hogy legyenek barátok?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám és egy macskám. Nincsenek túl jóba állandóan szekálják egymást. Mit tegyek??

2017. okt. 24. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Mióta vannak meg? Milyen volt az első találkozás? Mennyire értesz a kutyák és macskák viselkedéséhez?

Csak összeraktad őket, lesz ami lesz?


Az összeszoktatás nagyon hosszú folyamat. Ha nem régóta vannak együtt, még lehet elölről kezdeni.

2017. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A macskám szeptember óta van meg , a kutyám meg október óta. Mind ketten kölykök . Mind kettőjüket simiztem és ha jól viselkedtek juti falit kaptak😀😁 Szagolgatták egymást. Eltűrik egymást valahogy mert egymás mellett is aludnak meg ilyenek. De ha a kutyám (a nevüket nem mondom ha nem baj) látja hogy a macskám simogazom meg játszok vele oda szalad és megkergeti. Mind ketten kötekednek egymással. Pár ismerősöm szerint csak játsznak de én féltem öket.
2017. okt. 27. 00:10
 3/3 A kérdező kommentje:
*simogatom
2017. okt. 27. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!