Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet távol tartani a...

Mivel lehet távol tartani a rovarokat a háztól?

Figyelt kérdés

Egyszerűen irtózok ezektől az állatoktól, nem bírom elviselni a közelemben a pókokat, bogarakat, de még a legyet sem! Valami bevett praktika kellene, mert már szinte alig bírom, jön a nyár és vidéken élek. Mindennap takarítok, de az előbb is egy kb. 3-4 centis vastaglábú pók rohant ki az ágyneműtartóból.

L/18


2010. máj. 30. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Ultrahangos rágcsáló- és rovarriasztó 140 m2


WEITECH WK0220 ULTRAHANGOS ELRIASZTÓ


Ajánlott: egér, bolha, kullancs, pók, csúszó-mászó ellen.

Látható eredmény 72 óra múlva.

A hatótávolság 140m2


220V adapterrel, vagy 9V elemmel működtethető (elem élettartama: 3 nap) 2000Hz és 45000Hz közötti ultrahang és hang kibocsátás.


A Weitech kisállatelriasztó készülékek komplex hangot generálnak és bocsátanak ki nagyon magas hangfrekvencián (ultrahang), ill. magas intenzitáson. A rágcsálók és a legtöbb bogár valamilyen módon hallja, ill. érzékszervével érzékeli ezt a magas frekvenciájú hangot.

A folyamatos és váltakozó erősségű, frekvenciájú ultrahang megzavarja az állatok idegrendszerét felborítja egymás közötti kommunikácójukat, szokásaikat és megszakítja táplálkozási láncolatukat, melynek következtében nem találják meg prédájukat és elhagyják a készülékekkel védett területet.

Az ultarhang ugyan úgy viselkedik, mint a hallható hang: kemény felületekről visszaverődik, és puha felületek elnyelik. Nem hatol át falon és a leghatékonyabban beltérben fejtik ki hatását.


Üzembehelyezés és használat elektromos készülékek esetén:

Egyszerűen helyezzük a készüléket bármely konnektorba. A készülék automatikusan működésbe lép, melyet a világító LED is jelez. A készülékhez nem szükséges karbantartás, vagy újratöltés. Működtesse a készüléket folyamatosan, amennyiben szükséges alkalmanként helyezze át másik konnektorba. A legjobb eredmény érdekében helyezzen el külön készülékeket az egymás melletti szobákba és az emeletekre. Két hét után várható az eredmény! További használata megakadályozza a kártevők visszatelepülését.

Gyártó: Weitech

Ár: 10 000 Ft

2010. máj. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előbbi vagyok: szúnyogoknál személyesen tapasztaltam a működését: nyitott ablak mellett voltunk, a dögök ott tobzódtak az ablak előtt, de nem jöttek be !!!!!
2010. máj. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Bár ha három naponta kell elemet cserélni és 10ezer forintba kerül lehet, hogy nem tudom mostanában megvenni. Én inkább valami házi praktikára gondoltam, mert nem bízok az ilyen kütyükben,szerintem ezek károsak az emberekre is, plusz én állatokat tartok, tehát nem lenne szerencsés, ha megdöglesztené az egér állományomat. Inkább csak rovarok ellen kellene valami.
2010. máj. 30. 11:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Szúnyog ellen:

[link]

[link]


Bogarak ellen szúnyogháló,jó ajtószigetelés.

Pókok ellen háló,itt is zárt ajtó.

Nem árt ha a sarkokat,ágytartókat,minden helyet,ami pók,bogár lehet lefújsz valami sprayyel.Addig kiviszed az állataid,és szellőztetsz.

Sok sikert

2010. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

Mindenképp olvasd el,rengeteg HASZNOS házipraktika!:

[link]

2010. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A Raid-nek van olyan mászórovar írtó spray-e, amit ha a küszöbök elé, ablakkeretekre fújsz (mindkettőt lehet kívülről!), hosszabb ideig (nem tudom, pontosan, hogy meddig, de a flakonokon rajta van) távol tartja az ilyen dögöket. Felmosás, eső után is ismételni kell a fújást!
2010. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Aranyosak vagytok!
2010. máj. 30. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!