Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutya evett patkánymérget,...

Kutya evett patkánymérget, nem sokat, kiszedték a szájából, amit tudtam. Mit tegyek? (Magyar vizsla)

Figyelt kérdés
2017. okt. 31. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el állatorvoshoz!!!
2017. okt. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha bármilyen tünetet produkál, én biztos elvinném orvoshoz, ott lenne a legjobb kezekben.
2017. okt. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal orvos minden 30 perc számit az orvos majd ad neki k vitamint siess
2017. okt. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem produkál semmilyen tünetet !!!

Előtte kell elvinni, mert ha már tünete lesz akkor annyi.

2017. okt. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor te szedted ki, vagy mások szedték ki?

Honnan tudod, hogy csak "keveset" evett?

Mi az a "kevés" szerinted?

Ne itt írogass, hanem méreg dobozával együtt, (hogy lássa az összetételt) azonnal állatorvos!

Eleve nem értem, hogy lehet letenni oda patkánymérget, ahol a kutya hozzáfér?

2017. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A patkányméreg lassan öl, nincs azonnal hatása. Ha most jól van attól még nincs biztonságban. Vidd orvoshoz.
2017. okt. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Tölcsérrel itasd sok tejjel vagy teával , lehet széntabletta is segít de ezt rögtön kérdezd meg az állatorvostól és vidd be sürgősen hozzá vagy ő jöjjön ki ...
2017. okt. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A kérdésekre válaszolva, a kutya valahonnan vitt egy kis tasakot, amint megláttam, (még éppen, hogy csak a szájában volt) kiszedtem, de ez perceket is igénybe vett, mert nem akarta odaadni. A kb nagyon tea filter méretű tasakot kiszedtem. Szerintem elenyésző hányadosát nyelhette le, mivel, a tasak tartalmát megtaláltam, ill. kiszedtem a szájából. Felhívtam az apámat, Ő állatorvosnak tanult, azt mondta, hoz rá valamit.
2017. okt. 31. 12:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Állatorvosnak kell szólni h adjon neki ellenszert minél hamarabb...nem érdemes sokat tökölni vele...
2017. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is állatorvosnak tanulok. De ha a kutyám méreggel a szájában rohangált, akkor fognám a kutyát és AZONNAL vinném az állatorvoshoz. Mert oké, hogy tudom, hogy k-vitamint kell neki adni de a dózist pl nem. És nem várnék vele egy percet sem.
2017. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!