Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Valaki segiteni patkányirtásba...

Valaki segiteni patkányirtásban vagy valami segitséget. Utirányt adni hova fordulhatnék? Jász Nagykun megye.

Figyelt kérdés
Elszaporodtak a bestiák!!! És nem tudom mi tévö legyek! Védekezem ellenük mérgekkel meg élve elfogokkal de haszontalan.. sajna. Láttam videokat vadász görényekkel meg kutyákkal ahol összhangban dolgoztak! Én már csak ebben látom a reményem! Valaki tud segiteni?
2017. nov. 3. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. nov. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Amíg komfortos élőhelyük meg nem szünteted, addig nem sikerül még csak számukat sem csökkentened.

Igen szapora és jól szocializált, tanulásra képes állat.

Ha élőhelyük komfortját csökkented, csökken a számuk, ha élhetetlenné teszed, eltünnek.

.

"Jász Nagykun megye."

Nem ez a lényeg, hanem faluban, ólak közelében, összehányt farakás az udvaron, csirkék az ólban?

Az életminőséget a szűkebb környezet határozza meg - a patkányoknak is.

2017. nov. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2017. nov. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Josephine Harkay válasza:
Kell hogy legyenek Magyarországon is hivatásos patkányirtók. – Ez a gondolatom talán furcsának hangzik, de miért nem etetik a patkányokat nem méreggel hanem valami olyan kémiai szerrel amelytől a nőstények meddőek lesznek? Előbb-utóbb el kell hogy fogyjanak.
2017. nov. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!