Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit édemes tenyészteni ezek...

Mit édemes tenyészteni ezek közzül?

Figyelt kérdés

Megadatott az állat tartás lehtősége nagy mértékben (olyanokat állatokat írtam amelyekkel már volt tapasztalatom már volt tapasztalatom)

Szóba jöhet a nyúl,ló,kecske,szarvas marha esetleg külön kategóriában a pónik, kutyát nem akarok mert az csak szaporítás lenne és a menhelyek szarásig tele vannak velük,a macska meg macerás és ugyanaz mint a kutyánál,mezőgazdasági végzetségem VAN!!!



2017. nov. 11. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt az állatot célszerű választani, aminek a takarmányához olcsón tudsz hozzájutni. A ló a legigényesebb, legdrágább ezek közül, a nyúl kevés helyet foglal, de nagyon érzékeny minden nyavalyára, egy szúnyogcsípéstől képes elhullani.

Egy nagyobb füves telekre a kecske jó választás lehet. Napközben tud legelni - nem túl válogatós, tudsz egy keveset spórolni a takarmányon.

Én régen papagájokkal foglalkoztam, alapvetően nem volt velük sok baj, tudtam olcsón magokat venni nekik. Annyi macera volt, télen legalább 10 fok kell nekik, meg sok a takarítás.

Egy állatkereskedő barátom mindig megvette a szaporulatot.

2017. nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Sajnos papajájt nem tunám hova rakni azért is gondolkodtam emlősökben mert van 3ha legelő+2ha kaszáló áz istállóban még 12 box van szabadon (van 2 lovam)

2017. nov. 11. 18:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Kecske vagy marha. A tejből tudsz sajtot készíteni.
2017. nov. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!