Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek aki megüt egy...

Szerintetek aki megüt egy állatot, az rossz ember is?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam egy utolsó embernek, de sajnos van hogy megszalad a kezem. Alapjáraton nagyon szeretem az állatokat, csodás teremtmények tényleg, de néha elpattan a cérna. Pl alszik az ember aztán nekiáll nyervogni mert beakar jönni a szobába, már odaütök valamit és csak nem hagyja abba :D ilyenkor volt hogy felkeltem de adtam egy nagyobb maflást is neki, persze nem akkorát hogy lerepüljön a feje. Nem élvezem ha megütöm valamelyiket, de néha annyira felcsesznek agyilag hogy már nem bírom, pl mikor öt perce adok nekik enni és utána én is ennék az meg már jönne kunyerálni. Most akkor egy utolsó szar ember vagyok emiatt?

2017. nov. 25. 21:04
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Ja macskákról van szó.
2017. nov. 25. 21:06
 2/36 anonim válasza:
54%
Igen
2017. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Minek neked állat egyáltalán, ha idegesít?
2017. nov. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
69%
Hát ha ilyenért megütsz egy macskát, az nem normális dolog, igen. :( Ráadásul semmi értelme nincs, nem tanul belőle.
2017. nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Hát nem én akarom hogy bent legyenek a házban. Én ennek a történetnek szenvedő alanya vagyok, anyám gyűjti a macskákat és hiába mondom hogy rakja ki őket neeem. Jelenleg 10! Macskánka van. Ha állatorvos kell valamelyiknek én intézem, én vásárolok nekik kaját, én etetem őket.
2017. nov. 25. 21:15
 6/36 anonim ***** válasza:
58%
Ha anyád nem gondoskodik róluk, akkor próbálj nekik új gazdát találni, és közöld anyáddal, hogy ide ne merjen hozni még egy macskát a jövőben, mert nem fogsz neki enni adni.
2017. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
58%

„Az állatokkal szembeni kegyetlenség az alacsony és nemtelen kultúrák egyik legjellegzetesebb bűne.”



„Ameddig az emberek azt gondolják, hogy az állatok nem éreznek, addig az állatoknak azt kell érezniük, hogy az emberek nem gondolkodnak.”



„Az állatnak érző szíve van, mint neked. Az állat érez örömet és fájdalmat, mint te. Az állat ragaszkodik az életéhez, mint te. Az állatnak joga van élni, mint neked.”



„Te egyszer s mindenkorra felelős lettél azért, amit megszelídítettél.”



„Az állatok iránti szeretet szorosan kapcsolódik az emberi jósághoz, s aki kegyetlen egy állattal, az nem lehet jó ember...”



„Szörnyek nem léteznek, de emberek igen!”

2017. nov. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
76%
Vannak olyan helyzetek, amikor rendben van, hogy megütsz egy állatot, például védekezésből, ha rád támad. Amiről te írsz, az már nem normális. Oké, nem tehetsz róla, hogy az anyád egy rakat macskát tart a házban, de talán nem a macskákon kéne levezetni a feszültséget, mert ők pont nem tehetnek róla, hogy ilyen körülmények között tartják őket.
2017. nov. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
67%

Itt 130 darab macska van egy lakásban:

https://www.youtube.com/watch?v=juE9AQJ3jSA

Valójában nem a macska idegesíthet hanem anyukád különös gyűjtőszenvedélye.

2017. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Jaj most nem úgy kell elképzelni hogy minden szarért ütöm vágom őket. Csak túl sokat várok el tőlük pl hogy megértsék hogy ne menjenek fel a pultra és mikor ezredszerre is felugrik már nagyon unom. Én nem tartanék bent semmi pénzért ennyi dögöt.
2017. nov. 25. 21:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!