Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik menhelynek ajándékozzak...

Melyik menhelynek ajándékozzak karácsonyra tápot?

Figyelt kérdés

Szeretnék adományozni menhelynek, vagy állatmentőknek, de nem tudok dönteni.

Nyilván mindenkinek szüksége lenne plusz segítségre, én viszont inkább olyan helyre küldeném, aki ténylegesen rászorul, kevésbé népszerű vagy reklámozott szervezet.

Hogy keressek?



2017. dec. 11. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Esztergomi Bogáncs menhelyet javaslom, nekik minden segítségre szükségük van.
2017. dec. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A legközelebbi,legszegényebb,leghírtelenebbnek.


A híres, nagy menhelyek évente rengeteg adományt és adó 1%-ot kapnak. De tényleg. Rohadt sokat. Viszont én egy kisvárosból származom, olyan szegény és pénztelen ott a menhely... A kis menhelyek tényleg mindent6 felhasználnak, amit fel lehet, mert egyszerűen nincs pénz. Mondjuk én 2 havonta szojktam 40 kg minőségi tápot meg saját készítésű nagyon jól szigetelt kutyaházat vinni :) Nagyon örülnek neki :)

2017. dec. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2,

Ez nagyon aranyos tőled! :)

Mindenképp olyan helyre szeretném ami úgymond noname, és nem árasztják el a felajánlások.

Kedves első, megnézem a Bogáncsot köszönöm!

2017. dec. 11. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Noname ugyan nem, de az Etyeki Menhelyre szoktunk mi adományozni, mert ott biztos jó kezekben van.
2017. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Én nekik szoktam Karácsonykor tápot vinni,ha van rá lehetőségem.De szerintem a Cicamentő angyaloknak is jóljönne a segítség.

2017. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!