Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot ajánlanátok nekem?

Milyen állatot ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt házi állatom, de most elhatároztam, hogy szerzek egyet. A lakásom nem túl nagy, így fontos, hogy ne kívánjon nagy életteret az állat. Ne is kerüljön sokba, mert nem vagyok egy Bill Gates. És ne is kelljen sokat foglalkozni vele (itt nem azt értem, hogy egyáltalán ne kelljen vele, mert akkor nem akarnék állatot, de napi 2-3 órát nem tudnék bevállalni) és ha így nem is tartozna bele a napi rutinomba, de a heti rutinom keretét csak megadná. "Rutinos" állat tartók, mit ajánlotok?

2017. dec. 12. 21:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Tudnunk kell mégis miféle állatban gondolkodol?

Tolla legyen, szőre, pikkelyei?

2017. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, nekem mindegy, mert még tényleg soha nem volt semmilyen állatom, ha mondani kéne valamit az az, hogy ne legyen veszélyes, tehát madárpók, mérges kígyó stb kizárva. Második, neked meg köszönöm a válaszod, megnézem a linket.
2017. dec. 12. 21:41
 3/32 anonim ***** válasza:
69%

2 tengerimalac

Nyuszi

Hal

Esetleg macska

2017. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

A ne kerüljön sokba, az mit takar mondjuk havi szinten? Mert ez így relatív.


Elsőre egyébként jó ötlet egy hörcsög mondjuk. De bármilyen állatra is esik majd a választásod, alaposan informálódj a tartásáról, mielőtt beszerzed.

2017. dec. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha a 100-120 centis hosszúságú és 50-70 szélességű ketrec elfér Nálad, akkor két tengerimalacot javaslok.

Nem igényelnek napi többórás foglalkozást.

Fél óra a takarításuk hetente egyszer-kétszer, napi 1 óra foglalkozást bőven elégnek fognak tartani. Mivel ketten vannak nem unatkoznak és Te is élheted az életed, mégis van társaságod otthon a lakásban.

(Egy malacos)

2017. dec. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
54%
Mindenképpen ajánlom a hörcsögöt!Nekem is az volt előszőr.De figyelmeztetlek hogy ne törpe höri legyen mert azt nehéz megszelidíteni!!
2017. dec. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
5. válaszoló, hát egy macskánál legyen olcsóbb. De mondjuk az étkeztetése ne kerüljön többe mint körülbelül havi 5000 forint.
2017. dec. 12. 21:52
 8/32 A kérdező kommentje:
TÉnyleg tudatlan vagyok ilyen téren, de a tengeri malacokat nem kell kiengedni a ketrecből játszani?
2017. dec. 12. 21:53
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, egy háziállat az első időben mindenképpen költséges. Mert a felszerelések drágák és az állat megvétele se olcsó sok esetben. Az első válaszoló voltam.
2017. dec. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, hogy a törpehörit nem lehet megszelídíteni. Ez nem fajtól függ. 11 éve foglalkozok hörcsögökkel, nem lehet rájuk húzni ezt a sémát. Attól, hogy valakinek volt egy hörije, és az éppen vad volt, még ne általánosítsunk már. :D
2017. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!