Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A vetri DMG csepp/tabletta...

A vetri DMG csepp/tabletta embernek is olyan jótékony lenne mint állatnak? Nyúltól lóig mindenféle állatnak ajánlják a jótékony sokrétű hatása miatt tehát akkor embernek is fogyasztható nem?

Figyelt kérdés
Azt írja növényekben, állatokban egyaránt megtalálható fontos anyag az amit tartalmaz.
2017. dec. 19. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne jó?
2017. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mert nem találtam embernek szánt változatot belőle vagy bármi említést arról hogy ember szedné. Viszont szívesen szednénk mi is ilyen jó dolgot immunerősítés,stb miatt.

Akkor simán ehetjük ezek szerint?

2017. dec. 19. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Embereknek azért van jó sok féle immunerősítő a gyógyszertárban. A vetri csepp kicsit drága lenne arra hogy magadnak nyomasd.
2017. dec. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Elég sok drága immunerősítő van. Ez nem ok arra, hogy ne használjuk! Nekem is a napokban jutott pont ez az eszembe. Rákerestem a hatóanyagra, de semmi infót nem találtam róla. Találtam viszont ezt, Glicin 5.500 Ft-ért, esetleg érdemes kipróbálni, de nem vagyok biztos abban, hogy ugyanaz a hatóanyag!


[link]

2019. jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Na megtaláltam, nem ugyanaz anyag.


A vetri DMG: C4 H9 N O2

A wiki ezt írja, tehát jó az embernek is.


Dimetil-glicint javasoltak sportos teljesítményfokozó , immunstimuláns és autizmus , epilepszia vagy mitokondriális betegség kezelésére . [2] Nincs bizonyíték arra, hogy a dimetil-glicin hatékony a mitokondriális betegségek kezelésére. [3] A publikált tanulmányok nem igazán mutatnak különbséget a DMG kezelés és a placebo között az autizmus spektrum zavaraiban.


A glicin: C2H5NO2 , de ennek is gyógyhatása van.

2019. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!