Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatokat tartotok és...

Milyen állatokat tartotok és mióta? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mikor kaptátok az első állatotokat?

Mennyi volt összesen?

Véleményetek róluk?

Hány évesen milyen állatokat tartottatok?

Mikor finanszíroztátok teljesen az állatot/állatokat?

Nagy állatos vagyok és nincs állattartó ismerősöm akitől tudnék véleményt kérni,hasznos tippet,sztorizgatni...

Most van 1 aranyhörcsög, 1 fehér egér, 2 zebrapinty+1 tojás,2 hullámos papagáj de voltak tengerimalacaim és fehér egerekből,hullámos papagájokból több.

Tulajdonképpen minden érdekel ami állatokkal kapcsolatos.:D

Válaszokat előre is köszönöm.


2017. dec. 19. 19:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
*32 évvel ezelőtt=3 évvel ezelőtt! Bocsi, hogy elírtam!
2018. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

9 évesen kaptam halakat 12 évesen kaptam cicát 13 évesen hörcsögöt

Még meg van mindegyik a halknak az elején úgy örültem,hogy csoda, de most már nem igazán érdekelnek inkább csak etetem őket mert hát a halak nem mutatnak semmi újat csak úszkálnak összevissza XD. A cicuska jaj istenem... még most sem tudom felfogni micsoda szerencse ért...Blankának neveztük el mert az fehéret jelent pedig a cicus fekete XD! Nagyon szeretem a cicusomat ő (a halakkal ellentétben) mindig mutat valami újat és így nem lehet vele unatkozni! A hörcsögöt jutalomba kaptam, de még csak pár napja szóval nem igazán tudok mást írni róla, mint hogy: Nagyon cuki!<3

2018. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!