Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehetnek a kertben a kutyáim?

Lehetnek a kertben a kutyáim?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk egy új lakásba, ami úgy néz ki, hogy mindenki a földszinten lakik es minden lakas előtt van egy saját kert. Viszont egy-két szomszédnak szúrja a szemét az, hogy kiengedem a saját kertrészembe a kutyáimat. Azt mondta az egyik, hogy fog beszélni a közösképviselővel,mert hogy nem tartózkodhat kutya az én kertemben. Viszont akitől a lakást bérlem,azt mondta, hogy nyugodtan kiengedhetem oda a kutyákat. Igazából most akkor tud valamit az ellen tenni, hogy a kertemben napi 1x kint van a két kiskutya vagy nyugodtan kienhedhetem őket?
2018. jan. 2. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
A közös képviselőtől kérdezd meg, hogy hogyan van szabályozva az ilyesmi a társasházban.
2018. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van saját elkerített kerted, ha jól értem. Nem közös használatú. Akkor kiengedheted. Mekkora hülyeség ez már.
2018. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a kert elkerített és kizárólag ahoz a lakáshoz tartozik amit ti béreltek akkor senkinek semmi beleszólása a főbérlő kivételével. Ha viszont nincs elkerítve és/vagy közös a többi lakóval akkor nem tarthatod kinnt a kutyát.
2018. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elkerített és kizárólag a mi lakásunkhoz tartozik.
2018. jan. 2. 13:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez olyan, mintha az erkélyre kiengednéd. Ebbe igazán nem szólhat bele, a lakáshoz tartozik. Kérdés, hogy mennyire spanja a közös képviselő, mert akkor valamit úgy is kitalálnak.
2018. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!