Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Nyest, menyét...

Mi lehet ez? Nyest, menyét vagy mi?

Figyelt kérdés

Van egy nőstény(2éves) és egy hím (1éves) macskám. Május elején fialt másodszor 4-et tavaly pedig kettőt. Tavaly valami odaszärt a betonra (ilyen búzásat vagy milyet :D) a macska a kölykeit felköltöztette őket a téli gumikra, nem értettük miért. A nőstény macska valamivel összeverekedett (sántít, sebes a szája és az orra között), ma meg amikor jöttem haza suliból anya azt mondta, hogy hallott valami nagy koppanást vagy mit felnézett a padlásra és valami megölte a kismacskákat ő csak kettőt látott, mert lehet, hogy a másik kettőt elhúzta vagy valami. A hím is az utóbbi időkben vigyázott a kicsikre lehet, hogy érezte,hogy ott van. Mi is hallottuk, hogy valami rág a padláson hátul de nem láttuk soha. Most utána néztem a neten, hogy milyen nagyobb állat fészkel a padlásra és ott a nyestet, menyétet stb. találtam. De ugyanez volt pár hónapja, hogy a szomszéd kiskutyáit valami megölte. Anyám nem engedi, hogy odamenjek mert fél h engem is elkap.

Ha ezekről van szó hogyan lehet őket kiirtani? (Nem érdekel ha védett állat akkor is megölöm).


Mesélte, hogy egyszer egy menyét a dédnagyapám csirkéit megölte és a dédnagyapámnak sikerült beleszúrnia a vasvillát.


2010. jún. 4. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan menj fel és nézd meg, ez nem egy óriási állat h téged is elkapjon. :D Jobbat nem tudok.. Sajnálom a cicákat.
2010. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát kedves első kommentelő nagyon kedves vagy.


Lehet, hogy nem nagy állat de eszes, egyből a nyakra megy. És ha elkapja a nyakad akkor véged ha nem tudod egyből leszedni. [link] <--ez is a nyakát támadja.

2010. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%

Utolsó te olyan buta vagy,mint a döngölt föld....

Általában nyestek szoktak beköltözni padlásokra. Elvileg lehet kapni nyestriasztó készüléket,de nem igazán használ. elég nehéz és körülményes őket elűzni.

Egyébként félnek az embertől és szinte sosem lehet őket megpillantani.

2010. jún. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Szomszédunkba wolt nyest, és állítólag a nyest az fél a kutyától. Ők kutyaszőrt meg kutyakakit wittek fel. ;) Meg még rémlik a hamu is de az nem walószínű. Szóówal, most épp wedlenek a kutyuskák, hajrá! ;)
2010. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kedves második4 Én vagyok az első, azért ne essünk már túlzásokba h egy kis nyest vagy menyét neki ugrik az ember nyakának és szétmarcangolja! xD Ez nem egy gagyi horrorfilm! :D
2010. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Leszedtük őket. Hiányzik egyes testrészük :( valamelyiknek nincs is feje, a másiknak meg a hasától felfelé nincs meg. Meg lábakat is találtunk....
2010. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocs másikról voltam.
2010. jún. 4. 19:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Tuti akkor vmi menyét/nyest esetleg patkány. Láttam írtál ki az előbb is kérdést. Csapdát/mérget rakjatok ki a padlásra, de akkor a cicát ne engedjétek fel.
2010. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Imádom ezt az emberi primitívséget. Öljük meg, szúrkáljuk meg, mérgezzük meg...nekünk is volt nyestünk, vettünk egy elektromos nyestriasztót és el is tűntek. Nem is olyan drága, hogy ne lehessen megvenni, és te is jól jársz, meg a nyestek is eltűnnek. Milyen lenne már, ha megmérgezném a szomszédomat, mert pl ráhajtott a kocsibejárónkra a saras terepjárójával?
2010. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kocsibejáró nem egy élőlény. De neked is kedved lenne kiirtani a szomszédodat, ha megölné a gyerekedet szerintem.
2012. okt. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!