Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy galamb szét tud szedni 4...

Egy galamb szét tud szedni 4 kismacskát?

Figyelt kérdés
Valami megölte 4 1 hónapos macskánkat. A padláson voltak és hallottuk napokkal ezelőtt, hogy valami ott kaparászik, de nem láttunk semmit. Az anyjuk tegnapelőtt sebes szájjal és sánta lábbal jött elő. Ma reggelre pedig valami megölte mind a 4-et. Most az egyik ismerősöm felment a padlásra leszedni őket, hogy ne büdösödjenek és az egyiknek nem volt feje, a másiknak nem volt meg a hasától a teste, talált egy lábat, és egynek folyt a füléből és a szájából a vér és talált egy csomó tollat ami olyan mint a galamboké. De szerintem egy galamb nem tud ilyet csinálni...vagy tud? A szomszéd mondta, hogy látta, hogy egy madár odafészkelt a padlásra mert látta berepülni. Neki meg hónapokkal ezelőtt amikor a kutyája fialt kettőt eltűntek a kicsik. Arra gondoltunk, hogy ugyanez az akármi volt. Szerintetek egy galamb szét tudja őket szedni? :(
2010. jún. 4. 18:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem galamb az a galamb, hanem valami ragadozó madár? vagy nem madár...
2010. jún. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Padláson általában menyétfélék - javítsatok ki, ha nem - szoktak lenni, legalábbis nálunk már volt párszor.
2010. jún. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nem galamb,valószínűleg a galamb is áldozat volt.azt eltudom képzelni hogy megöli a kicsmacskákat de nem menne neki az anyának mert félne. Ez szerintem valami más!
2010. jún. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem.

Ragadozó madár vagy patkány, menyét lehetett.

2010. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem galamb volt, hanem valami ragadozó. Menyét, görény, nyest. Ezek szoktak a padlásokon pusztitani. Lehet, hogy azért találtatok madártollat, mert a galambokat is megfogják.
2010. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A galamb csőre nem tépőcsőr.
2010. jún. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A nyuszt kifejezetten szeret padlásokon vadászni.
2010. jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy galamb semmiképp sem tudná így szétmarcingolni még a kicsi macskákat sem,sőt,még több galamb együtt sem.Ráadásul az anyjuk nem hagyta volna.Inkább az anyamacska szedte volna szét a galambokat.

A galamb fél a macskától.Valami nagyonbb madár esetleg...

A galambtol úgy kerülhetett oda,hogy vagy elkapottegyet a nagy macska,vagy az,ami a padláson megölte a cicákat,az a valami támadta meg azt a tollát hagyó galambot is.

Keressétek meg a padláson azt a bizonyos madárfészket,talán rájöttök,mi fészkel benne.

2010. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
33%
Szerintem egy kandúr macska volt!!
2010. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
100%
vmi ragadozó! nyest, görény, de könnyen elképzelhető egy kandúr macska! azoknak a vérükben van hogy megfojtogatják a kismacskákat! nálunk is így volt!
2010. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!