Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti is beszéltek a háziállatoto...

Ti is beszéltek a háziállatotokkal néha csúnyán szeretetből?

Figyelt kérdés
Gyakran azon kapom magam, hogy miközben a macskát cirógatom csúnyán beszélek vele, nagyon csúnya dolgokat tudok neki mondani és nem tudom miért így akarom kifejezni a szeretem, emberekkel nem szoktam ezt csinálni. Édesanyám volt még olyan, hogy csúnya szavakkal becézgette a macskáit meg a kutyákat, de nyilván egyikünk sem bántotta őket soha, nagyon szeretem az állatokat, nem tudom miért csinálom ezt xD Ti is csináljátok ezt, vagy menjek orvoshoz?

2018. jan. 27. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
én baz+ezni szoktam a kutyusomnak :D például: sziaa ba+ de cuki vagy :D vagy, bassa+ leszaggatom a fejedet olyan kis aranyos vagy :D
2018. jan. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2018. jan. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Ha szereted, normális. Én is olyanokat tudtam ám mondani a macskámnak (na nem komolyból), hogy te kis bájgúnár, na mi van, he? úúúúgy megtudnálak szorongatni, jajj de úúúgy, összeroppantom a gerincedet ügyürübügyürü stb.
2018. jan. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

Mi is imádjuk sértegetni a macskát, mondjuk önfejű kis dögök, megérdemlik, nem mintha bármi negatívum származna rájuk nézve ebből... Nem annyira szeretetből, inkább szórakozásból s általában akkor, ha a másik ember is hallja. Amit mondok neki, hogy mennyire kis ütődött, azt valamelyest komolyan is gondolom. Persze nyilván megvan a magához való esze, de a fiatalabb macska az tényleg eszement dolgokat csinál néha, plusz be nem áll a szája. Megérdemli a sértegetést :D

Nagyon csúnyákat nem mondok rá, mert olyat nem szoktam másra sem, de kedves hangon, hogy hülye kiscica, büdös kiscica, azt simán. Néha életveszélyes fenyegetést is kap, azt inkább a páromtól, szintén nem a szöveghez illő hangon. Persze sose bántjuk (legalábbis olyan komolyan nem, hogy 2 másodpercnél tartósabban megrendüljön, kivéve véletlenül, mert összevissza cikáznak az ajtóban és a lábunk alatt. elvégre macskák).

2018. jan. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Igen, én is csinálom ezt. Sőt több ismerősöm is.

Nem tudom mi lehet ennek az oka, hogy a nagy szeretetkitörés közben rém sértő szavakkal becézgetjük a kedvenceinket, de kíváncsi lennék a pszichológiájára. :D

2018. jan. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon sokan csinálják ezt.

Nem káros az állatra tekintve, szóval ez van.

2018. jan. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Az én anyukám büdös dögnek szokta őket becézni 😂😂
2018. jan. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az apukám is büdös dögnek becézgette a kutyánkat akit állítólag utált, de mindennap együtt feküdtek a kanapén meg ilyen meg olyan játékot kapott tőle a kutya.
2018. jan. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Csak gondoltam megírom,ha nő vagy, mindig ilyen csajra vágytam!😊 Ez az ordenáré kedveskedés Számomra is természetes.😜
2018. jan. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ismerősöm a macskáit "Jaj, te kis tetű, olyan cuki vagy!"-ozza
2018. jan. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!