Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha egy ember meglát egy...

Ha egy ember meglát egy állatot, egy másik állatott enni, akkor miért az az első dolog, hogy elindítják a felvételt a kamerán és kirángatják szegény ragadozó állat szájából az ételét, majd felrakják youtubera, vagy facebookra "állat mentés" címen?

Figyelt kérdés
..És az emberek meg dicsérik őket, hogy de okosak vagytok, közbe meg lehet a ragadozó éhen hal, de az senkit nem érdekel.Nyilván van olyan eset,hogy például ha egy vizisikló bekap egy hatalmas békát, hogy az mindkét állat életébe kerülhet, de én nem ilyen esetekre gondolok.Például egy halat úgy fognak ki, hogy egy másik hal van a szájába mi az első rángassuk ki a gyomrából aztán meg visszadobni, de amit kiszedtek a ragadozó hal szájából hal már rég halott volt.Ugyan így meglátnak az emberek egy kígyót, ú van valami dudor benne, szemét kígyó, ki kell nyomkodni belőle hátha még él az áldozata...
2018. febr. 2. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyet senki nem csinál, legalábbis én még nem, láttam. Szóval ez az általánosítás nem helytálló. Persze attól még lehetnek ilyen videók Youtube-on. Most ennek a pszichológiájába nem mennék bele, maradjunk annyiban, hogy kevés ember engedi meg magának manapság a gondolkodás luxusát.

A természetfilmezésben például alapszabály, hogy ne szóljanak bele az állatvilág ilyen meccseibe, és egyébként se bontsák meg a természet rendjét soha, sehol.

2018. febr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én se láttam még ilyen videókat, de gyerekként én is megakartam menteni egy békát a kígyótól, csak anyukám elmagyarázta, hogy hagyjam őket, mert ennek így kell lennie. Szóval nem gondolnám, hogy ez olyan nagyon gyakori lenne, főleg ha már lenyelte az állatot a másik állat.
2018. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!