Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek helyes volt a...

Szerintetek helyes volt a rendőr reakciója?

Figyelt kérdés

Ma voltam a szüleimmel a városba és meg ök be mentek egy üzletbe en kinn maradtam a kocsiba. Egyszer látom hogy jön 3 kb ,,labrador - Corgi" méretű kutya az utcán ( az egyiken látszót hogy vannak kiskutyái) mind 3 csont es bőr volt. Én gyorsan kiszáltam a kocsibol és adtam nekik enni , ténleg látszót hogy nagyon félték és egyeltalán nem voltak veszélyesek :(((

És ekkor oda jön a rendőr es elkezd velem veszekedni hogy mit képzelek magamrol igy is túl vannak szaporodva stb és utána elzavarta öket és elkezd veszekedni a szüleimmel.

Szerinetek ez helyes ?

Amugy nagyon sajnálom a helyesírási hibákat , nem Magyarországon élek és csak itthon , egyedül tanulom a magyart.


2018. febr. 5. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Gondolom romániában laksz, esetleg szlovákiában.

Az ottani bocskoros kecskeb-szó nyomorultakból nézem ki ezt a hozzáállást.

2018. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
90%

Szia!

Szerintem nem volt helyes a rendőr reakciója! Nagyon nem.

Te csak élelmet akartál adni a kutyusoknak.

Ha valami komolyabb gondja lett volna a rendőrnek, akkor is nornálisan kellene kezelni, nem veszekedni.

2018. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A reakciója nem volt helyes, de rèszben igaza van. Sok állat kerül utcára ès tènyleg túl vannak tenyèsztve, de nem megoldás ha elzavarja őket ès veled veszekszik. Az lett volna a legjobb, ha èrtesít egy menhelyet, ők tudják kezelni az ilye(táplálás, ivartalanítás, gazdi keresès). Így nem megoldott egy gondot, csak a szőnyeg alá akarta seperni, de nem megoldás, ha megvárjuk, hogy èhen halljanak.
2018. febr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
92%

Igen, így van.

Igaza van az előzőnek.

Az nem megoldás, hofy elzavarnuk őket éhezni.

Menhelyet kellett volna értesíteni!

2018. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy túl élénk a fantátiád, ez ma már a második kitalált kérdésed.

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__9124440-ti-e..

2018. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát a masik kérdést nem én írtam . Bar igy tudnek írni Magyarul🤣🤣

Amugy ezzel miért viccelodnek?🤣😞😞😞

2018. febr. 5. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!