Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyit kereshet 2018-ban egy...

Mennyit kereshet 2018-ban egy állatorvosi asszisztens?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne ez a pálya, de szeretnék mérlegelni, mielőtt jelentkezem a képzésre. Amennyiben van személyes tapasztalatotok, szívesen veszem, ha megosztjátok velem. Köszönöm előre is a válaszokat!

2018. febr. 8. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék
2018. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Amennyit az orvos ad neki. Nagyon eltérő.

Sok helyen nincs is asszisztens, vagy csak részmunkaidőben.

2018. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Erre én is nagyon kíváncsi lennék. Úgy nagyjából mennyit kereshet? Mennyi a legkevesebb?
2018. febr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm volt próbaidőn állatorvosi asszisztensként. Minimálbérnél alig kapott többet.

Utolsó csicskaként kezelték.


Nem állatbarátnak való munka.



Sok sikert!

2018. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Ja és sok a vér, genny, húgy, szar, dög, szagok és nincs külön takarítószemélyzet.


Az állatok szenvedéseit sem könnyű elnézni.


Mikor egy elütött péppé zúzott kutyát vitt be valaki, folyt belőle minden.

Látszott, hogy nem menthető, az állatolvos felvette a munkát, megműtötte

2018. márc. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

...megdöglött és volt pofája tízezreket kiszámlázni, elkérni.


Ismerek normális állatorvost is, de itt Pesten inkább dögkeselyűk vannak, akiket csak a pénz motivál és nem az állatszeretet.

2018. márc. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Minimálbérnél alig többet. Heti 30-35 órában jelenleg már többet kap egy aldis-lidls pénztáros. Alkalmazottként nem igazán éri meg. Én imádom az állatokat, és szeretem a szakmát, de nem dolgoznék benne alkalmazottként, mert élni is kell valamiből. Arról nem beszélve, hogy legtöbb helyen be sem jelentenek, csak pár órában, ahhoz képest, amennyit az "adócsalással" megtakarítanak, mégsem adják oda zsebbe sem, hanem megtartják maguknak általában.


-egy állatorvosi asszisztens

2018. aug. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ, elég elgondolkodtató mindaz, amiket írtátok..
2018. aug. 11. 07:52
 9/10 anonim válasza:
100%

Szia ha még aktuális.

Én jelenleg majdnem két éve dolgozom egy nagyobb korházban. A föntiek mind igazak, lelkileg nehéz a dolgokat elvielni de egy idő után hozzá szoksz. Nálunk az asszisztensek többet tudnak mint egy kezdő állatorvos (kanülálás,vérvétel,műtéték), ebbből is látszik hogy a tapasztalat mennyit számít egy praxisban. Nem minden hely engedi meg valahol csak asztalt törölsz és az állatot fogod, ahol én vagyok szerencsére nem. Én 200+ on keresek és nem a minimálbért plusz még vannak egyéb kiegészítések. Van hogy 24 órás műszakban dolgozom, de inkább így vagyok bent heti max 3 napot abbol egy v agy kettő csak 13 mint minden egyes nap 8 órát. Ez hivatés, jol meg kell gondolni. Remélem segítettem, ha ven kérdésed írj üzit.

2019. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
87%
Sziasztok! Én állatorvosi asszisztensként dolgozom :) én 8 órás munkaidőben 130.000 Ft-ot kaptam + utiköltség támogatás úgy volt olyan 150e körül. Írtátok hogy nem állatbarátnak való munka meg hogy semmibe vesznek ez nem igaz csak normális főnököt kell találni :) Én imádom a munkámat igaz hogy vannak benne kemény dolgok látványok illatok (sokszor szagok) és ha eutanázia van éppen akkor is ki kell bírnod hogy nem sírod el magad a gazdi előtt mert ez épp elég nehéz neki is nem hiányzok hogy még te is ott sírj neki :/ de aki nem bírja az ilyen dolgokat ne is gondolkozzon ebbe a szakmába. Egyébként meg nincs is jobb annál mikor kezeltek egy állatot aki aztán felépül és teljesen rendben lesz :)
2019. nov. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!