Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti milyen "állatosok" vagytok?...

Ti milyen "állatosok" vagytok? Mármint kutyás, macskás, nyuszis stb. Miért?

Figyelt kérdés
Jelenleg hörcsögöm van, meg a családon belül van 2 kutya. Hát, annyira nem az én világom. Túl sokat kell velük foglalkozni, mindig a nyomomban vannak, olyan szolgalelkűek, így őket annyira nem szeretem. Nem az én világom. Viszont még úgy gondolom, hogy nem találtam meg azt az álatfajt, aminek úgymond mániákusa lennék. Nektek mi ez az állatfaj?
2018. márc. 2. 23:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Macskas legfőképp, a többit is szeretem de a nagyobb testű állatoktól tartok mint pld a ló
2018. márc. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

Kutyás. Nem tudom, így születtem, bírom, hogy olyan kemények, olyan jó kis tömör testűk van, bírom az arcukat, a szemüket, a farkukat, a viselkedésüket, ahogy horkolnak, böfögnek, mindent.


A macskákért sosem voltam oda, már gyerekként is a kutya mellett voksoltam. 9 lehettem mikor apám anyjánál eltöltöttem egy hosszabb időt falun, ő teljesen oda volt a macskákért. Emlékszem szóvá is tettem, hogy nem vagyok hajlandó fürdeni lavórban abban a helyiségbe ahova beküldött, ott feküdt egy anya macska a kölykeivel valahol.

2018. márc. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Ha kutya feküdt volna ott akkor nem szóltam volna valszeg :D *
2018. márc. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Cicás, de mindent szeretek.
2018. márc. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Kutyás, lovas, és tengerimalacos :D

No meg a lmacskákat is imádom és a.... folytathatnám xD

2018. márc. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Kutya is és cica is.
2018. márc. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
összes állat de:kutyás,macskás,nyuszis,LOVAS :D
2018. márc. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
A kutyát azért szeretem, mert ragaszkodó, a macskát meg azért, mert önálló:) Amúgy "minden emlősállatos" vagyok:)
2018. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Mindenes :)

A lovaktól egy picit tartok, de csodás állatok ők is.

3 kutyánk, 2 törpemalacunk és egy- hamarosan 2- cicánk van.

Kutyánk volt mindig is, régebben volt hörcsögöm, tengerimalacaim. Páromnak ékszer- és görög tekije is, galambjai, papagájai, házi sertései.

Nagy álmom, hogy egyszer egy szép kis tanyára költözzünk és tyúkokat, juhokat, tehenet is tartsunk :-)

Ha választanom kéne, talán a macskák állnak legeslegközelebb a szívemhez.

2018. márc. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

sokmindenes :D


nyúl,hörcsög,csincsilla,kutya és macska állataim vanna :D a legtöbb háziállat közel áll hozzám

2018. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!