Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit csináljak...

Nem tudom mit csináljak mindent próbáltam Ti milyen tanácsot adnátok?

Figyelt kérdés

Kaptunk egy kis kutyát több mint egy 1eve és nem tisztel engem a kutya állandóan harap ha a seggére vágok idegesebb lesz a kutya ha kiabálok vele vagy rá szólok nem hallgat rám Öcsémet és a szüleimet tiszteli úgy mond tőlük tart

Tőlem nem hiába tanítom ideges lesz ha tanítom ül fekszik és ugye jutalom falat jár érte és ideges lesz

Es ugye én vagyok hozzá a legjobb úgy mond nagyon szeretem a kutyámat és ő engem nem nagyon

Mit csináljak



#Ti mit csinálnatok #Öcsémet és a szüleimet tiszteli
2018. márc. 3. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Most én úgy veszem észre hogy veled van a baj. Most ezt ne sértésnek vedd. Most itt arra gondolok ha kiabálsz vagy rászólsz akkor nem határozott lehetsz hanen inkább ideges. És ugye a kutyád átveszi a feszültséged. Próbáld meg hogy ha rosszat csinál akkor ne kiabálj vele csak menj oda de elotte nyugodj le ne huzd fel magad es ne felj tole csak szolj ra mintha kiadnád neki a parancsot és ezt többször próbáld. Én ezt tudom ajánlani neked remélem nem mondtam hülyeséget ha mégis akkor légyszi javitsatok ki.
2018. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Azért van ez, mert nem értesz a kutyák nyelvén, nem értesz a neveléséhez.

Eleve nem vágunk a seggére, sőt kiabálni sem kell vele. Úgy kell kommunikálni vele, hogy a kutya is értse, ezeket nem érti.

Kutyaiskolába menj el vele, ott megtanulod a megfelelő bánásmódot.

2018. márc. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!