Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ugye abból nem lehet baj, ha...

Ugye abból nem lehet baj, ha valakinek a lovát a kerítésen keresztül megsimogatom?

Figyelt kérdés
Nem ismerem a tulajt, csak láttam, hogy a kertjében(nem ott lakik csak egy körülkerített telek) van 4 ló akik szabadon szaladgálnak.Megtetszett az egyik és néha arra járok.Ugye nem lesz belőle baj ha megsimogatom a lovakat, esetleg valami csemegét adok nekik?Amúgy elég rosszul vannak tartva, mert a telek amin vannak teli van szögesdróttal meg munkagépekkel, szóval elég balesetveszélyes.
2010. jún. 9. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Simogtatást sztem lehet én is szoktam, de kaját ne ajd csak ha nem figyelnek oda xD
2010. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Láttam már csajszit kórházban (szobatársam volt) akit egy ilyen simogatás közben a ló az arcánál fogva berántott a karámba. Nem volt szép látvány...

Ráadásul én pl nem is örülök annak ha idegen nyúlkál a lovainkhoz. A telkünk végében a karám mellett egy iskola van. Ne tudd meg hányszor kellett felmennünk szólni, hogy a tanárok figyeljenek oda, hogy a gyerekek ne másszanak át/be a karámba, mert akármitől megijedhet a ló és ha alákerül meg is taposhatja.

Mi;rt nem k;rdezed meg a lovak gazdajat, hogy ha arra jarsy bemehetsy e lovat simogatni

2010. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sose látom a gazdájukat ott.Gondolom csak kimegy, kilöki nekik a szénát és megy is haza.Amúgy tudom milyen veszélyes lehet egy ló, én is lovazok:D. Csak sajna még nem saját lóval:(
2010. jún. 9. 14:55
 4/5 anonim ***** válasza:

sztem kérdezd meg a gazdát, úgy talán haverkodhatsz is,

de az ő helyében morci lennék az etetésért (megjegyzem jogosan. nem mindegy h miből mennyit eszik. ha csak egy kis füvet tépsz neki nem gáz, de ált nem szeretik a gazdák..)

2010. jún. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én se szeretem, ha a mi lovainkat idegenek etetik, akár répával vagy bármivel. Ráadásul az egyik ige csak agresszív. Próbáld meg elcsípni a gazdájukat, hátha enged többet is, kis segítségért fejébe.
2010. jún. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!