Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem sokara felkoltozunk...

Nem sokara felkoltozunk Pestre a XIV keruletbe es lovardat keresek (? ) tobbi lent

Figyelt kérdés
Szoval jo lenne ha a kozelbe lenne nem szeretnek olyan sokat utazni tudok ugetni es vagtazni is. Inkabb a dijugratasra szeretnek rahangolodni de meg egyszer se ugrattam es tobb mint 1 eve lovagolok renszeresen de elotte meg kis koromba is lovagoltam Fontos lenne a valaszokat elore is koszonom

2018. márc. 12. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Megnezted, hogy Zuglo hova esik a terkepen? Szerinted itt a betondzsungelben hol lesz a kozelben lovarda?
2018. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam h kozvetlen egy utcaval arreb legyen ha kotekedni akarsz ott van anyukad is😉😘
2018. márc. 13. 15:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Megkerdeztem anyut is, o sem tud rola, hogy zuglo kozeleben, lovarda lenne. Bar a sugar bevasarlokozpontban szerinte van penzbedobos hintalovacska.
2018. márc. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Érsek Ákos ***** válasza:

Szia!


Szeretnék ebben segíteni! Sajnos a 14.kerületbe nem ismerek lovardákat. Tudnék ajánlani egy olcsó helyet. A 16.kerületben van a Favorit lovarda. Én érdeklődtem felőlük, rendesek voltak velem. Úgy mondták természetesen tudnék járni lovagolni, kizárólag hobbilovasoknak működik. Azt hiszem ott van ugratási lehetőség, igazság szerint engem is érdekel. Én sem ugrattam, szeretném kipróbálni. Remélem tudtam segíteni. :)

2018. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso valaszolo es utolso elotti nagyon adlak😂😂😂
2018. márc. 14. 20:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Megis anyaztal...
2018. márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azert teljesen mashogy irtad
2018. márc. 15. 08:11
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Én az Akadémia lovardát tudom ajánlani a 17. kerületben. Én oda járok lovagolni és csak ajánlani tudom.

Az Örs vezér térről egy busszal könnyen megközelíthető. Autóval végig betonúton lehet odajutni.

Este boxban vannak a lovak, nappal karámban és folyamatosan van előttük széna.

Van fedett pálya, patamosó, jártatógép és körkarám is.

60.000 a bértartás.

Szerintem minden képen érdemes megnézni

2018. márc. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen utolso
2018. márc. 27. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!