Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutya mellett egyetem? Hogy...

Kutya mellett egyetem? Hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés

Még van időm az egyetemig, de már elgondolkodtam, hogy mi legyen. Két választásom van.

Vagy elmegyek messzire, kollégiumba, és csak hétvégén látnám a kutyámat, vagy a közeli egyetemre megyek, de korán kell kelnem és rengeteget utaznom. Az utóbbira hajlok. Mire oda jutok, a kutyám 9 éves lesz, nagytestű, németjuhász. Nem szeretném itt hagyni, rajtam kívül nem foglalkozna vele senki, max anyukám vinné sétálni és etetné. Felelőtlenségnek érezném, ha elmennék. Vagy albérlet, de azt meg kutyával nagyon nehéz, ráadásul költséges is.

Ti mit tennétek a helyemben? Ti hogy oldottátok meg?



2018. ápr. 3. 16:57
 1/2 Bogikácska válasza:
Nekem is van kutyám és már én is egyetemre járok. Szerintem kelj korán, én is ezt csinálom, mert rajtam kívül senki nem foglalkozna vele. Amúgy szerintem csináld azt amit a szíved súg, vagy az eszed.
2018. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőség, az albérlet a legjobb megoldás szerintem, mert így abban az időben is veled lehet, amit utazással töltenél. Persze más, ha nincs rá keret. Ha a szíved is arra húz maradj, meg fogja hálálni.
2018. ápr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!