Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kiírtani az...

Hogyan tudnám kiírtani az összes pókot a szobámból?

Figyelt kérdés

Az első ok ,hogy nem vagyok oda értük. A másik az, hogy 1-2hetente mindig meg csíp egy és ilyen 2-3cm körön bedagad a böröm...A legutobbi tette be a kaput, mert idáig úgy voltam vele, jó nem érdekel, csak ne lássam ezeket, de most megcsípet egy b*zi a felsőcombomon és nem tudok rajta ülni....Az a baj, hogy nem látom merre vannak.

ps: zöldek kiméljenek!


2010. jún. 11. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Takaríts gyakrabban. Nem vicc. A poros lakást nagyon kedvelik. Főleg az eldugott helyekre (szekrények teteje, kis sarkok, stb.) figyelj nagyon. Nálam is sok volt, és mióta így teszek, eltűntek.
2010. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
35%
Szellentsd tele (káposzta, száraz bab, brokkoli) és biztos a siker! Nemcsak a pókok, de minden más élőlény eltűnik!
2010. jún. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tetro ***** válasza:
41%
szerezz valami hatalmas egzotikus pókot, ami megeszi a kisebbeket.
2010. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Biztos hogy pók csíp meg nem szúnyog? Mert a pók miért csípne logikátlan.Nem vérszívó melegvérrel nem táplálkozik. És fél az embertől nem ugrik rád.
2010. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

SEHOGY!

A pókok nagyon hasznosak,sok kártékony rovart,legyet,szúnyogot megölnek.

Az,hogy nem tetszenek,mellékes kérdés,nem lehet mindenki olyan szép,mint te.

Egyébként szerintem sem pókcsípés,poloskátok nincs?Az csinál ilyen trükköket.

2010. jún. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

"A poros lakást nagyon kedvelik"


Aztán mondd meg minek nekik a por?

2010. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy minek nekik, azt nem mondták még el, de már nem is tudnák, mert eltűntek. Ez egy tapasztalat.

Első voltam.

2010. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nem tudod csak a szobádból kiirtani őket, az egész lakásból kellene. :(

Vagy az egész lakást lebetonozod és betömöd a legkisebb lyukat is, és soha nem szellőztetsz, vagy megpróbálsz velük együtt élni. :((

2010. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Segítek szegény poros lakásosnak: szóval a pók nem a port szereti a poros lakásban, hanem a nyugalmat.


Tiszta lakásban nyilvánvalóan gyakran és alaposan takarítanak, tehát a pókhálókat is leszedik, összerombolják. Ezt a pókok nem kedvelik. A piszkos lakásban ellenben senki sem takarít - de legalábbis nem gyakran és nem alaposan - így a pók nyugodtan pöffeszkedhet a hálója közepén. Ezért van a mondás, hogy a pók szereti a poros lakást.

A kertben is a békés pókűzés legjobb módja, ha mindig letéped a hálóját. Hamar ráun az állandó szövésre és inkább odébbáll.

2010. jún. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 csibebogi válasza:
engem ma este is 3-an támadtak meg egyszerre szal kéne egy pár ötlet u.i.:nem irtozom tölük csak idegesitenek.
2013. ápr. 13. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!