Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen házi állatot érdemes...

Milyen házi állatot érdemes venni?

Figyelt kérdés
Kutya meg macska meg a halak kizárva olyan fajta állatra gondoltam ami szelíd vagy megszelídül és engedi hogy simogassák , foglalkozzanak vele. (?)
2018. ápr. 22. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit tudsz neki nyújtani? Látatlanba elég nehéz belőni bármit is. A nyúl megszelídül és szobatisztaságra is lehet nevelni, de nem mindegyik válik igazán bújóssá.
2018. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj és elfelejtettem hogy a nyúlból (és tengerimalacból is) kettőt kell tartani minimum.
2018. ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Esetleg valami szőrmók vagy hüllő talán még a papagáj is belefér ami tud beszélni
2018. ápr. 22. 14:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is csak azt látod a papagájban, hogy beszéljen, akkor nem javaslom. Nincs rá garancia, hogy amit veszel az majd pont tud, max. ha eleve úgy veszed, hogy már beszél. De belőlük is minimum kettőt kell tartani és rettentő koszt csinálnak.
2018. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem válaszoltál rá hogy mit tudsz neki nyújtani. Az ilyen emberek azok akiknek hirtelen felindulásból kell valami de adjuramistendeazonnal alapon hogy dögönyözzék meg beszéljen aztán két hét után megunják.
2018. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezdésnek mennyi pénzt szánsz rá?

Havonta mennyi pénzt szánsz rá?

Mekkora helyet tudsz neki biztosítani?

Tudod vállalni a több tízezres orvosi költségeket, ha úgy alakul?

Van egzotikus állatokhoz értő orvos a közelben?

Ha nincs, egy esetleges betegség esetén hajlandó vagy 50-100 km-t utazni?

Előbb ezekre válaszolj.

2018. ápr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

tengerimalac vagy nyúl

a beszédre megtanitható papagájoknak egy batár nagy röpde is kell és jó sokat kell velük foglalkozni, ahoz, hogy beszéljenek.

kigyót is lehet simogatni és úgy fog tűnni, h szeret téged, mert a testmeleged miatt bújik hozzád.

a macskával amúgy mi a baj?

2018. ápr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bocs hogy ilyen későn válaszolok. Egyébként bármit tudnék neki nyújtani ami kell neki akár orvos , kaja , hely macskát meg kutyát azért írtam mert a másik házamnál ahol a szüleim élnek ott van kutya macska ahol meg most élek a párommal itt meg csak kutya van hal meg nekem valahogy nagyon kényes lenne át borítani őket egy másik valamibe míg az akváriumot kitakarítom akkor vissza buritani meg még plusz a kavicsokat vissza bele , vízi növények ezt valahogy inkább kihagynám
2018. ápr. 22. 20:55
 9/10 A kérdező kommentje:
Meg az öcsémnek volt hörcsöge de nem tudom hogy csinálta az a hörcsög de a zárt ketrecből kimászott
2018. ápr. 22. 20:56
 10/10 anonim ***** válasza:

Magyarországon rengetegen rosszul tartják a hörcsögöket sajnos... Ha abban gondolkodsz, először olvasd el ezt:

[link]

2018. ápr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!