Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem bírok dönteni, pedig...

Nem bírok dönteni, pedig tudok mit kéne?

Figyelt kérdés

Van egy tengerimalacom, aki már kb fél éve szenved egy bőrbetegséggel.... nagyon szeretem épp ezért mindent megtettem ért, állatorvos is látta már, de semmit hasznos információt illetve megoldást nem tudott.....

DE nem adtam fel minden gyerek krémet gombásodás, sebek elleni, nagyon nagyon sok dolgot.....Ám mostanra az állapotán mar enyhiteni se tudok és ahogy mosom a szőr és a bőr egybe hullik, az egész feje száraz bőr amit fájdalmak árán szedek le neki, de valahogy mégis vissza megy neki..... Anyum és sokan mások az alatatást akarják és már azon a ponton vagyok hogy rendben....bármit csak ne szenvedjen, ahogy írom ezt egyre csak sírok, viszont tudom hogy jobb lenne neki.... állandóan kötözzük a sebeit de csak csak vissza jön.

Szerintetek is itt van számára a "nyugalom" ideje?

Aki ezt végig olvasta annak nagyon köszönöm



#tengerimalac #malac betegségek
2018. ápr. 23. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Másik orvoshoz nem tudod elvinni? Mondjuk aki ilyen egzotikus állatokhoz is ért hátha ő tud rajta segíteni.Jobbulást a malackának és szerencsés hogy olyan gazdája van mint te aki ennyire szereti.
2018. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egzotikus állatorvosi kell vinni a sima állatorvosi nem ért a malackákhoz. És kell neki egy társ is egyedül nem tartunk cocát
2018. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hogy jó gazdinak tartasz.

És igen amúgy volt társa csak sajnos eltávozott tőlünk (nyugodj békében édesem) és mivel azt se tudjuk mi a baja így nem vettem még egyet mert lehet fertőző és nem tudnám túlélni hogy még egyet lássak szenvedni

2018. ápr. 23. 20:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd át ezt a listát, hátha van a környéketeken olyan doki, aki szerepel rajta (a térkép alatt van lista).

[link]

Ők olyanok, akik garantáltan behatóan ismerik a röfiket, a tengerimalacvédők ajánlásával. :)

Nem írtad, mennyi idős a malac, de szerintem megérné még egy próbát, másodvéleményt kérni más dokitól. Ha ő is az altatást javasolja, akkor valóban nincs jobb megoldás, de nem hiszem, hogy egy bőrbetegséget ne lehetne kikezelni.

És bár valóban, társas lény a malac, de jól tetted, hogy most nem kapott maga mellé társat, hiszen amúgy is külön kéne őket tartani. (Bár bizonyos esetekben ez is jó ám, vinnyogással is kommunikálnak, még ha távolabb is van a két ketrec.) Viszont ha esetleg meggyógyul, akkor mindenképp válasszatok mellé egy másik röfit. :)

2018. ápr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm! megnézem a listát!! :)

És a korához nem igazán tudok pontosat velem 3 éve van.És kicsi volt, de annyira nem hogy kölyöknek mondanám

2018. ápr. 24. 14:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Na hogy van a malacka?
2018. ápr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!