Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti kutyasak vagytok vagy...

Ti kutyasak vagytok vagy macskasak? Es ki mier valasztotta?

Figyelt kérdés

2018. máj. 6. 21:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Macskás ☺

Gyereknek kisvárosban nőttem fel sok kóbor kutyával,akik sokszor megtámadtak. Így inkább macskák. De egyik állattal sincs bajom,de a kutyaktól tartok.

2018. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Macska, kutyara nem lenne időm ezek meg elvannak az udvaron kapnak enni, inni, aranyosak, persze ha lenne kutyara időm foglalkozni vele meg sétálni stb akkor mindenképp vennék egy kutyát golden retrivert vagy egy kuvaszt.
2018. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Most csak kutyám van, de a macskákat is imádom :) Mindenképp szeretnék majd cicát is.
2018. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kutyás, a legtöbb macska valamiért nem kedvel szóval inkább távolról szeretem őket, meg nem illik annyira hozzám az önálló személységük bár a Ragdoll cicák szimpatikusak.
2018. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mindkettő van, de inkább kutyás vagyok
2018. máj. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
Macskákat kicsit jobban szeretem, személy szerint gyűlölöm az ugatást, a kakiszedegetésről nem is beszélve :D Van két kutyám is, hálistennek csak akkor ugatnak ha bejön valaki az udvarra. A szomszéd kutyája nonstop tombol, ha unatkozik akkor azért, ha nem, akkor azért. A macskák be is jöhetnek a házba.
2018. máj. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Inkább kutyás vagyok, de van macskám is. A kutyában az alázatot, a macskában pedig az öntörvényűséget szeretem.

Macska nélkül tudnék élni, kutya nélkül nem.

2018. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mindkettőt nagyon szeretem, de csak macskánk van, mert kutyára sajnos nincs időnk és energiánk, hogy mindennap 3x rohangáljunk sétálni vele, kutyasuliba stb. munka után :)
2018. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Macskás.😻 Nincs időm a kutyára, szeretem őket is, de a macska jobban megfelel az életmódomnak és a személyiségemnek is. Őszintén megmondom számomra a macska sokkal tisztább állat, nincs szaga, nem nyálas, és pont annyi igènye van a "szeretgetésre" mint nekem.
2018. máj. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Halas.


Kicsinek inkább cicás voltam, felnőttként inkább kutyás. A kutyákban az fogott meg, ahogy tanulnak. A cicára allergiás vagyok, a kutya pedig sok esetben túl nagy meló. Ami nélkül kifejezetten hisztis vagyok, az a hal. Öröm látni a természetes viselkedésüket, ahogy nőnek, fejlődnek... és hát vannak olyan fajok, amelyek simán felismerik, hogy te vagy a kajaadójuk.

2018. máj. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!