Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen háziállatot ajánlotok?

Milyen háziállatot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Írjatok egy állatot + érvet mellé leht jó vagy rossz érv

2018. máj. 7. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Cápa.

Jó érv: jó sok foga van

Rossz érv: nem fér el a tusoló tálcában

2018. máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
61%
Ha nem szeretnél sokat foglalkozni vele: -hal : csak etetni kell meg tisztítani az akváriumot -kaméleon : kocsit drága lehet nem tudom, de észre sem veszed XD ha egy kicsit több időt fordítanál rá: - kutyus♡:tényleg szeretni fog amíg élsz, és nagyon jó barát, okos is -macska: igazából (néhány kivétellel) csak elvárja, hogy etesd, és fekszik. Ha megun ekkor meg lelép -hörcsög,csincsilla, degu: aranyosak, de sok harap, nem mimdegyik kedves, meg sokszor éjszaka zörögnek -papagájfélék: ha beszélni tanítod nagyon jó móka. De ha már magáol mondja, akkor kicsit idegesíthet. Persze vannak a nagyobb állatok, akiket mindenképpen kint kell tartani. -Ló: imádnivaló, és ha jól neveled kicsi korától, ő is imád -kecske ,birka: ha hiszed ha nem nekünk vannak, és nagyon szeretjük őket, ők is minket. Ha meglátnak jönnek a simogatásért, és a kecske még tejet is ad ami egészséges Nem tudom milyen jellegű háziállatra gondoltál, de azért majd ha sor kerül rá, hogy állatod lesz, értesíts hogy mi :). Én szinte minden állatról tapasztalatból írtam, de szerintem válassz olyat, mi a legjobban illik hozzád. Remélem segíthettem.
2018. máj. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A helyelírásért, és betűtévesztésért bocsi. Telefonon írtam.
2018. máj. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább fordítva kellene. Mennyi időd lenne rá, mit tudnál neki nyújtani?
2018. máj. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!