Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A szomszéd gyerek (Ti mit...

Ayvonka kérdése:

A szomszéd gyerek (Ti mit gondoltok? ) Több lent.

Figyelt kérdés
Most költöztünk új házba. A szomszédunk egy család, akinek van egy gyerekük, kb. 10-11-nek néz ki. Szívószálból csinál köpőcsövet, és macskát vadászik, ISMÉTLEM macskát, de úgy, hogy utána a macska vérzett. Szöges lövedék volt a macskában (kóbor), nekem kellet elkapnom szerencsétlent, hogy valahogy kiszedjem belőle. Most pedig olyan fecskendőt szerzett valahonnan, (amiben HÁL ISTENNEK nincsen tű) és vizet tölt bele. Most figyelj! Macskahangot játszik le, vagy ad ki valahogyan, én nem tudom, de a macskát odacsalja, és vízzel lespriccolja. Az én helyemben mit tennétek? Ti csináltatok ilyet amikor kicsik voktatok?

2018. máj. 20. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Szívószálból ki tud lőni egy szöget akkora erővel, hogy a macskába álljon? Hagyjuk már, ez mekkora kamu! 😏
2018. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelő! Először is köszönöm, hogy elolvastad. Viszont nem szöggel hanem szöges lövedékkel (írd be YouTube-ba, hogy köpőcső, és ott megnézheted mekkora ereje van) lövi a macskákat. Ha meg ennyire hitetlen vagy, az a te bajod.
2018. máj. 20. 12:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Pszichopata az a gyerek. Hívd az állatvédőket, szólj a szülőknek, vagy te nem tudom mennyi vagy, de ha fiatalabb, a szüleiddel is beszélhetsz.

Ha máskor látsz ilyet, vedd fel videóra, hogy legyen bizonyíték aztán verj egyet a gyerek seggére.

2018. máj. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
23%

"Szívószálból csinál köpőcsövet,Szöges lövedék volt a macskában"

Jó vastag szívószála lehet!

2018. máj. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
91%
Na ez durva... én nem emlékszem, hogy csináltam volna bármi ilyesmit gyerekként. És ehhez mit szólnak a szülei?!! Nem veszik észre, hogy a gyerekük mennyire kretén?!! Ha egyáltalán nem veszik észre, akkor én finoman oda mennék, és elmondanám a családtagjainak, hogy mégis mire képes az a gyerek...
2018. máj. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szólj a szüleinek, de akkor kellett volna amikor megtalaltad a sérült macskát.
2018. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
46%

En jobban szeretem az allatokat, mint az embereket.

Szep csendben el lehetne intezni a gyereket, en peldaul seggbelonem azzal a sz....al aztan megpakolnam a szajat foldel vagy egesz egyszeruen leutnem. Nem tudom milyen a fizikumod, vagy hany eves vagy.

En minden esetre biztosan odavernek a gyereknek, undorito, hogy egy vedtelen allatot bant. Ha kicsit legalisabban szeretned elintezni, akkor szolj a szuleinek, de lehet, h azok is ugyan olyan debilek mint a gyerekuk, akkor meg hivj rendort, ilyen esetben is lehet rendort hivni, bar van olyan h a kihivott rendor lesz...ja, akkor meg hivj allatvedoket. (Ha rendes a rendor tobbet tud tenni mint az allatvedo azert en a rendorokkel kezdenem)

2018. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Kapna egy sallert,aztán ha az apuka és anyuka hőbörögne,akkor megmondanám nekik,hogy milyen kretén kölykük van.
2018. máj. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire az ilyen kölyöknek a felmenője is ilyen. Levideóznám aztán intézkednék, először a kölyköt fenyíteném be.
2018. máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%

Az állatkínzó gyerekeknek általában komoly pszichés problémáik vannak, nagy valószínűséggel a családi háttér miatt.

Jelentsd a gyermekjóléti szolgálatnál.

2018. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!