Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legemlékezetesebb /...

Mi volt a legemlékezetesebb / legveszélyesebb / legmeglepőbb állat, ami bement a házatokba?

Figyelt kérdés

Gondolok itt ízeltlábúra, békára, kígyóra, hatalmas pókra, patkányra, denevérre, medvére, bármire.


1) Milyen állat volt?


2) Csak megijedtél, vagy veszélyes is volt?


3) Vidéken élsz? Városban élsz? Külföldön élsz? (Hol?)



2018. máj. 27. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy farkaspók. Kisvárosban élek. A kertben meg egy kígyó volt,ami megmarta anyut. Egyik szomszédtól kiszökött szerencsére nem lett baja senkinek.
2018. máj. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy hatalmas nagy patkány volt a konyhánkban,nagyon féltem tőle. (Kisváros)
2018. máj. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nagy (na jó azért annyira nem), szőrös pók, mely számomra ijesztő volt. Mint kiderült csőtörés miatt feljöttek. Probléma nem volt, csak féltem tőle.

Illetve az ablakon többször is berepült rigó, cinke, veréb.

/Budapest

2018. máj. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Denever ejjel berepult.

Megijedtem. A fejemre huztam a takarot es kimenekultem a szobabol. 😀

2018. máj. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja. 5. Keruletben tortent.
2018. máj. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Itthon hálistennek még nem volt ilyen, viszont van egy pinceházunk, ott előfordultak látogatók. Mikor csináltuk a tetőt, akkor egy denevér- meg egy pelecsalád költözött be, de amikor ott voltunk, mozgolódtunk, maguktól elhagyták a terepet. Aztán voltak lódarazsak is, azoktól azért féltünk rendesen, főleg, mikor apa a fészkük környékén csinálta a tetőt... Aztán azok is kiköltöztek, helyükre mókusok költöztek, de végül ők is leléptek. Most sajnos lóhangyáink meg fáraóhangyáink vannak a tetőben, ellenük keresünk valami megoldást, mert nem lenne jó, ha szétrágnák a tetőszerkezetet. A kert részében meg a legtöbb ott élő állat már megfordult, sokszor láttunk vaddisznótúrást, őz- és szarvas"bogyót".

Mondjuk erről eszembe jutott, hogy egyszer egy (talán) szarvas szorult itthon a kerítésünkbe (már nem emlékszem, őz volt-e vagy szarvas, de talán szarvas), és nem tudott kijönni. Apa már azon gondolkodott, hogy kéne szétvágni a kerítést, hogy ne rémissze halálra szerencsétlen állatot, amikor hirtelen kiszabadult, és a kert felé távozott. Megyeszékhely kertvárosi részén lakunk, ami inkább falusi környék (a városhoz csatolták, régen önálló falu volt), nem messze tőlünk van egy erdő, de azért meglepődtünk. Sünt is már párszor kiszedtünk a szerelőaknából, bár az lehet, annyira nem különleges.

Talán a legijesztőbb a lódarázsfészek volt, azoktól tartottunk rendesen, de szerencsére semmi baj nem történt akkor sem.

2018. máj. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Legmeglepőbb talán Alex a perzsa macska,aki eltévesztett egy emeletet :) Elég régi történet már, kb.24 éve történt. Tv-t néztünk,vagy ép video játékoztunk,nem emlékszem már pontosan,amikor egy érdekes nyávogást és kaparászást hallotunk, kiderült,hogy a bejárati ajtó felöl jön,kinyitottuk,arra lettünk figyelmesek,hogy egy hatalmas szőrcsomó berohan a lakásba, tényleg olyan gyorsan berontott,hogy hírtelen azt se tudtuk,hogy mi az,aztán pár perc mulva megjelent a gazdi, egy 28-30 év körüli nő, elnézést kért,mondtuk,hogy semmi gond,elbeszélgettünk,megismerkedtünk,annyira,hogy volt amikor ránk bízta a macskát egy-két hétre amíg távol volt nyaralni. Jobban mondva anyámra bízta,mert mi gyerekek is elmentünk nyaralni.
2018. máj. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bp. belvárosban nálunk maximum para méretű pókok vannak, akiktől baromira fóbiázok.

Nagymamáméknál (Fejér m.) futottam bele gyerekként egy viperába. Hogy honnan keveredett oda, nem tudom, mert annyira nem a falu szélén voltunk.

Mi baromira örültünk neki, siklókat is imádtuk fogni, eszünkbe nem jutott volna, hogy veszélyes lehet. :D

Az a szerencse, hogy volt annyi eszünk, hogy elújságoltuk a szülőknek, hogy húhú mit találtunk, ők meg gyorsan kapcsoltak, hogy húzzunk onnan.

2018. máj. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A legmeglepőbb egy béka a fürdőszobai mosdóban! Ez kétszer is előfordult. Először elképzelni sem tudtam, hogy hogyan került oda, aztán rájöttem: Ahogy közeledtem felé, visszamászott a lefolyócsőbe. Simán átnyomta magát a kicsi lyukakon. Nehezen, de sikerült megfognom és kivinnem a kertbe :)
2018. máj. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A kapunk előtt toporgott egy sarlósfecske. Össze volt ragadva a szárnya vége,nem tudott repülni. El se hittem,hogy a kezemben tarthatom! A sarlósfecske soha sem száll le,csak ha költ. Nincsenek is rendes lábai,igazából állni nem is nagyon tud rajtuk,csak kapaszkodni. Nagyon szerencsésnek èreztem magam. Jó helyre került,pár mp alatt segítettem rajta,és elröppent :)
2018. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!