Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a hüllők tudnak...

Szerintetek a hüllők tudnak szeretni?

Figyelt kérdés

Tudom most jön a rizsa hogy ők nem "úgy" tudnak szeretni és igen tudom nem kell elmondani.

Köszi a válaszokat!



2018. jún. 5. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

A hüllők.. passz. A cápák igen:


https://www.youtube.com/watch?v=n-UnL3Ns4bw

2018. jún. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Embert nem. Nem szeretik a simogatást sem, náluk ez nem a szeretet kifejezése, sokkal inkább kínzás. Nekem sem volt könnyű elfogadni, hogy a teknősöm szemében csak egy kajaautomata vagyok, pedig ez van :D
2018. jún. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos úgy nem, ahogy egy kutya vagy egy macska. De megfelelő körülmények között nagyon tudják élvezni az életet, ami az embernek is örömet okoz ha kedveli őket.
2018. jún. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen hüllő.

A madarak biztosan. A krokodiloknál és aligátoroknál is kialakul kötődés és engedik a simogatást. De szerintem náluk már fióka kortól el kell kezdeni, hogy ne kajaként tekintsen rád.

https://www.youtube.com/watch?v=jXv-KIDxjlY


Nekem teknőseim vannak. Azt figyeltem meg, hogy ha látnak, akkor felém úsznak, de valószínűleg csak a kaja miatt. Bár megharapni még nem haraptak. Karmolni néha szoktak, de nem sérti fel a bőröm és ha úgy veszem fel, hogy biztonságban érezze magát, akkor nem karmolnak.

2018. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg nem úgy szeretnek, de szerintem képesek. Legelső kamim egy kiscsaj volt, és amikor én vettem kézbe, akkor más lett a színe,szerette azt is ha a kobakját simogattam, bár ez a legtöbb kamira nem jellemző. Vannak tekijeim is, de azok csak a kaját szeretik :D
2018. jún. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!