Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatnak jó egy nyúl...

Milyen állatnak jó egy nyúl ketrec? Milyen állatom legyen?

Figyelt kérdés

ketrec 125*70* (a magasságát nem tudom).Most halt meg a nyuszim:(( ,még csak fél éves volt.NAGYON hiányzik ,ezért szeretnék a helyére egy másik állatot ,hátha enyhül a hiány érzet.Nem szeretnék még egy nyulat ,mert félek ,hogy az is meghal:( Szvl ezek a feltételek az állathoz:


-ragaszkodjon a gazdájához(ha már kézhez szoktattam)

-ha kiengedem ne csak úgy magában legyen el (mint a hörcsögöm)hanem várja ,hogy játsszak vele

-mivel iskolába járok és este 7 -re érek haza ,nem tudok annyira sokat foglalkoznivele.Max 2-3 órát

-lehet szőrös,csupasz,tollas


A válaszokat előre is köszönöm :D



2018. jún. 15. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2 tengerimalacnak jó hely lenne. Vagy vond be 1 cm rácstávolságú pontheggesztett hálóval, és költözzön bele a höri. :)
2018. jún. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Degu pl.? A barátnőmnek volt deguja, nagyon barátságos volt, és szemmel látható volt, hogy mennyire örült mikor a csaj belépett a szobába. Viszont társas lény, neki nem ártana pár, de akkor ketrecben elfér. (szaporulattal is)
2018. jún. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ:) Véletlen kihagytam ,hogy nem szeretnék sünt se tmalacot
2018. jún. 15. 10:35
 4/10 A kérdező kommentje:
a degun gondolkodtam ,csak nem tudon h elég magas-e a letrec ...most néztem ,kb 50cm .(Házi készítésű ketrec )
2018. jún. 15. 10:38
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképp legalább kettőt vegyél. a kisemlősök nagyon igénylik egymás társaságát, elég állatkinzás őket egymagukban tartani.
2018. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

kettőt vennék ,ha olyat tartanék

Még a papagájon gondolkozom ,persze nem a nyúl ketrecben :D

2018. jún. 15. 10:46
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
A degunak magas ketrec kell. Malacot, vagy nyullat tudsz benne tartani, minden másjoz alkalmatlan ketreced.
2018. jún. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ez nem igaz. Megfelelő eszközzel bevonva hörcsögnek vagy egereknek is jó. :)
2018. jún. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A patik is jó fejek, bár nekik is magas ketrec javallott. :)
2018. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
es valamilyen nagyobb testu allatot tudtok ajanlani?
2018. jún. 15. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!