Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg a férjemme...

Hogyan értessem meg a férjemmel, hogy arachnofóbiás vagyok?

Figyelt kérdés
Ő nem képes megérteni, hogy miért félek ennyire a pókoktól. Én viszont rosszul vagyok tőlük és ha bejön egy, és nem tudom agyonverni, akkor őt kérem meg, hogy intézkedjen, de mindig kiakad. Hogyan értessem meg vele, hogy milyen szörnyű érzés?
2018. jún. 15. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Inkább kezeltesd magad. Nem normális egy apró, ártalmatlan lénytől pánikolni. Ausztráliában még meg is értenélek, de az európai pókok nem ártanak neked. Az meg elég barbár hozzáállás, hogy “megláttam, utálom, öld meg!”
2018. jún. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont azért (is) szoktam szólni a férjemnek, mert ő nem öli meg őket, csak kirakja. Arra én sosem lennék képes.
2018. jún. 15. 13:36
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Aki szeret téged, az ezt a kis hiányosságodat megbocsátja. Mindenkinek van valami hasonló nagyságrendű baja. Idővel még el is múlhat. Mikor 2 éve volt az az iszonyú poloskainvázió, a végén már teljesen immunissá váltam rájuk.
2018. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!