Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A hörcsögöm illatmirigye...

A hörcsögöm illatmirigye levált ez baj?

Figyelt kérdés
A mai nap észre vettem hogy levált az illatmirigye és nem tudom hogy ez halálos vagy csak egyszerűen beállt a stagnálás? Mert hogy már "idős" (1 évesen pedig még lehet nemzőképes úgy tudom) ha bárki tud erről valami információt azt megköszönném!

2018. jún. 22. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet még nem hallottam, hogy-hogy levált? Vérzik a sebe? Ha nem vérzik, nem lehet nagy baja szerintem...
2018. jún. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy ez történt? Mit láttál pontosan? Egy mirigy nem válik le és esik le csak úgy, szóval valószínűleg valami másról van szó. Eszik a höri? Mozog, jó kedve van? Nem kezdett fogyni azóta?
2018. jún. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen fajú és nemű hörcsögről van szó? Honnan veszed, hogy az illatmirigy vált le? A hörik akár életük végéig fogamzóképesek. De a mirigyeknek nem a fogamzáshoz van közük, hanem a jelöléshez. A mirigyek nem kezdenek el hullani "stagnálás" miatt.
2018. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fehér dzsungáriai torpehorocsog egyszerűen nincs ott neki az a mirigy egy lyuk van a helyén mintha leszakadt volna sebesnek mondanám mer kicsit véres..a kedvével nincsen baj szerintem mindig örömmel ugrik a kezembe nyalogat ahogy szokott. Fogyni amúgy fogyott de azt már bőven ez el ott jó pár hónapja le van fogyva és azt se tudom amúgy hogy mitől
2018. jún. 22. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Dzsungik körében caak a hímeknek van illatmirigyük, a pocakjukon. Normál esetben nem látszik, de ha odaszárad a távozó cucc, az sárgás kemény réteg lesz a mirigyen. Ezt melegvizes zsepivel fel kell oldani, hogy a höri le tudja szedni. Ha vérzik, az viszont nem jó. Vidd el egzotikus állatokhoz értő dokihoz.
2018. jún. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs eleve ott a mirigy az a durva. Eléggé feltűnő volt neki pont mindig látszott de most egyszerűen eltűnt. És eléggé meg vagyok ijedve de majd lehet elviszem orvoshoz mer ez szerintem nem normális
2018. jún. 22. 18:26
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha annyira meg lennél ijedve, akor nem lehet, hogy orvoshoz vinnéd, hanem már kértél volna időpontot...
2018. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!