Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Jutalomfalatként szárított...

Jutalomfalatként szárított hal készítése?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy házilag hogy lehet szárított halat készíteni? Szoktunk horgászni és sok keszeget, snecit fogunk. A boltokban meg rengeteg ilyen szárított jutalomfalatot látni.


Arra gondoltam hogyha megpucolom a halakat, és vékony szálkamentes szeleteket vágok, ezt egy rácson kiteszem a napra, úgy kiszárad rendesen? Tényleg nagyon vékony szeletekre gondoltam. A szárított szeleteket pedig rizs között lehetne tárolni rövid ideig ami elszív minden nedvességet.



2018. júl. 7. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Vagy kiszárad, vagy beköpik a legyek! :D

Viccen kívül, emberi fogyasztásra is szoktak szárított húsokat készíteni, de sütőben. Jutalomfalatnak sem lehet másként, gondolom. Ilyen melegben én nem raknám ki a napra, mert a szagra jönnek a darazsak, legyek, meg minden bogár, aztán az lesz a vége, hogy elhordják a halacskát.

2018. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
aszalógéppel
2018. júl. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!