Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nadály tenyésztés hogy működik?

Pannox123 kérdése:

Nadály tenyésztés hogy működik?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat harcsázok és arra eszméltem rá hogy a kelleténél sokkal többet költök nadályra mint amit megengedhetnék magamnak.Ezért úgy gondoltam ,hogy utánna nézek a dolgoknak de a tenyésztéséről sokat nem tudtam meg csak annyit hogy könnyebb találni de sajnos a környéken nem gyakori.Szóval esetleg itthon akváriumban (200l és üres) tudnék-e valahogy tartani?A témában tapasztalt emberek véleményére lennék kíváncsi.

2018. júl. 8. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:
A tenyésztésről sajnos nem tudok nyilatkozni, de valóban könnyebb találni. Viszont ha van egy ekkora akváriumod, akkor csinálhatnád azt hogy elmész akár kicsit messzebb egy olyan helyre ahol található, egy nagy mennyiséget szedsz és azt életben tudod már tartani a nagy akváriumban.
2018. júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!