Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha to csinálnátok egy dinós...

Ha to csinálnátok egy dinós filmet miről szólna?

Figyelt kérdés

2018. júl. 10. 21:10
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
*ti
2018. júl. 10. 21:11
 2/28 anonim válasza:
35%
Dinókról!!
2018. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
100%

Igazából nehéz eredetit alkotni.. az a probléma. :D


Ennek ellenére egy tarzan-időutazós keverék animációs filmet szívesen megnéznék.

Pl.: Tudós apuka elront valamit az időgép készítése során így ő és a laborban gyanútlanul játszó kisfiú szempillantás alatt a dínók korában találnák magukat.

Telnek múlnak az évek..


Az apuka keresi az időgép újraépítéséhez szükséges dolgokat, a fiú felcseperedett (17-18 éves) és örökölte az apja okosságát, azonban mellette a kornak megfelelő fizikai állapotban is van(menekülés a dínók elől, vadászat, stb.)

Egy dínókori "ősember" falucskában élnek. A fiúnak tetszik egy lány.


Majd az apuka hirtelen meghal,egy T-rex támadásban, a fiú az áhított lánnyal együtt megkeresik az utolsó kis ékkövet, ami az apuka által megépített időgéphez kell.

Ami a T-rex hegyen van.


Az utazás során egy csomó poén, szerethető dínók, stb.


Tökéletes volna a gyerekeknek egy családi délutánra. :D

2018. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet
2018. júl. 10. 21:33
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Fú, ez nagyon jó, amit a 3-as írt! Szívesen megnézném, bár szerintem ne haljon meg az apuka, jó lenne egy boldog viszontlátás a végén.
2018. júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban sokat álmodoztam ilyen sztorikról. hogy eltereljem a figyelmem a valóságról.

Most nem jut eszembe semmi sztori, de lényeges eleme volt mindegyiknek, hogy az engem szekáló gyökereket különböző ragadozók ették meg. Deinonychusok pl.

2018. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, de hogy totálisan hamis dolgok nem lennének benne, az biztos. A dinók nem lennének olyan okosak, mint pl. egy holló, nem nevezném velociraptornak az annál lényegesen nagyobbat s nem próbálnám a teljesen irreálisan részlegesen megmaradt DNS-t olyan állattal kiigazítani, ami távolabbi rokonságban áll velük, mint az ember. Pár éve láttam a Jurassic Park-ot, az első filmet és eléggé problémáztam ezekkel.

Felhasználnám a mai ismereteket, lenne egy fantáziadús művész, aki azért épeszű ötletekkel rendelkezne, de ugye, a színezetnél nagy a szabadság :) S a film inkább ismeretterjesztő lenne, persze némi kaland, lélektan, moralitás is belefér, de a fő, hogy ne embereket lássunk szinte végig, hanem dinókat s ne úgy, hogy meg akarnak minket ölni, ami mondjuk a ragadozóknak teljesen életszerű, de az nem lenne az én stílusom s túl sok akciódús filmet láttam már.

2018. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

#3

Add el az ötleted valami producernek...

Most olyan szívesen megnézném ezt a filmet :D

2018. júl. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Az én filmem csirkeszörpöt ivó sárkányokról szólna...😃
2018. júl. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
72%
Az enyémben lenne egy dínólány meg egy dínófiú és a faj kopulációs vokalizációját mutatná be különböző helyzetekben.
2018. júl. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!