Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen háziállat illene hozzám?

Milyen háziállat illene hozzám?

Figyelt kérdés

Volt nyulam,hörcsögöm,de a problémám,hogy este zajongtak,az nagyon zavart. És állati büdösek.A halakat nem szeretem,mert igazából nekem az kicsit olyan semmilyen az az állat.


Viszont nagyon szeretnék valami kistestű házikedvencet,mert eléggé egyedűl vagyok kell egy játszópajtás,csak nem tudom mi lenne a jó.

Milyen állat ami nem hangos,nem büdős két naponta,és lehet vele valamit kezdeni .mert pl a hallal semmit se tudok csinálni,az is volt.

Milyen állatot javasoltok ?


2018. júl. 12. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Természetesen kutyust :-)
2018. júl. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Akit ennyire zavar az állattartással járó zaj és "bűz", annak nem ajánlanék semmi háziállatot jó szívvel.


Tudod, a kutya is hangos, a cica is sokszor éjszaka 'éli ki' vadász hajlamait.

2018. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Plüssmackó
2018. júl. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Zaj alat aztértem,hogy pl a papagály az halál. Az is volt,és egyfolytában sikongat. A nyúlat minden egyes nap cserélni kelleta ketrecben az egész cuccost,mert nagyon rossz szagú volt.

Olyan állatra gondolok pl egér. Nem rom az mennyire csendes ,vagy szagtalan,de a nyúlnál biztos egyszerűbb.

Csak az egértől félnek ithon szovál azt nem engedik

2018. júl. 12. 21:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Valamilyen hüllő? Azok csendesek, de általában nem egyszerű tartani őket. Alaposan nézz utána, mielőtt beszerzel egyet. Ez az összes állatra vonatkozik.
2018. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyél csíkos mókust nappal ugrándozik,teker este nyugis csak a kerekét kell elfordítani elég másfél vagy két hetente takarítani(én pelletet használok azért nem büdös).Az enyémnek van odúja abba forgácsot teszek az sem lesz büdös mert a mókus viszonylag "szobatiszta".Ha kiengedet figyelj rá hogy nem másszon be ágy,szekrény ilyesmik alá.Ha ez sem válik be akkor sajnálom neked nem való állat.
2018. júl. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden nap takarítani kell az állatokat. Ezzel jár. És valamenyi szaguk van, de ha megfelelő helyen vannak tartva, jó táppal, nyúl esetében ivartalanítva, akkor minimális. Nálam a hörcsögnek kb.semmi szaga nincs. Pisisarok 2-3 naponta van takarítva, így alig van szag.
2018. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csináltam a nyúlnak pisisarkot,de nem pisil bele. Hanem össze vissza, és olyan búdös,hogy az egész ház bűzlik tölle. De igy két naponta.
2018. júl. 12. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!