Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen állat...

Szerintetek milyen állat illene nekem?

Figyelt kérdés
Szeretem a hüllőket, van egy 30x30x30 as akváriumom és egy 30x30x50 es terráriumom. Van egy nagy kaméleonom. Ahol ketrecet/terráriumot/akváriumot tudnék elhelyezni az egy 80x35 és egy 70x45 ös alapterületű szekrény. Van kertem ahol ólat is tudnék esetleg épiteni. Nem vagyok allergiás semmilyen szőrre. Nem vagyok egész nap otthon szóval a görény és a terelőkutya ki van zárva. Semmilyen állat tartásában nem vagyok kezdő.

2018. júl. 16. 21:14
 1/7 anonim válasza:
Ajánlom a kisebb testű állatokat pl kutyákat mert ők ha egészségesek tovább tudnak élni
2018. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom a hörcsögöt és a tanganyika tavi halakat
2018. júl. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Törpekecske
2018. júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez tényleg ennyire hülye kérdés volt?
2018. júl. 16. 21:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nyulat vennék főleg ha van kerted. Cuki és meglepően intelligens állat. Egy ismerősömnek is van kosorru nyuszija igaz hogy szeret rágni és kiváncsiskodni de nagyon meglehet szeretni és tanitani is. Bírja a távolságot ha nem tudsz vele sokat foglalkozni.

A másik tippem sündisznó. Ő úgyis alszik amíg te dolgozol :)

Az akváriumot beüzemelném az is szép és szórakoztató tud lenni nekem is vannak halaim. Velük sem kell minden percben foglalkozni.

De attól függ mennyire akarsz elhivatott lenni a kisállat irányába mennyit szánsz rájuk hogy teljes felelősséggel és odaadással és szeretettel tudj gondoskodni róluk.

Nekem a szívem csücske egy csincsilla lenne, de tudom hogy még nem lenne elég időm rá és ő akár 10-12 évig is el él szóval jól meg kell gondolni. Mégha egy kutyát vagy cicát veszel azokkal is kell játszani és foglalkozni. Sok sikert!

2018. júl. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Cicát. Nem igényel semmi különöset ha hahysz neki kaját és vizet.
2018. júl. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nyúl is jó lenne
2018. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!