Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Bennetek kelt valamilyen...

Bennetek kelt valamilyen ellenérzést, unszimpátit ha az állatorvosi rendelő előtt nagyon drága luxus autó parkol?

Figyelt kérdés
Vagy inkább úgygondoljátok, hogy nem a Ti dolgotok, esetleg hogy egy állatorvos megérdemli az olyan fizetést amiből egy ilyet vesz és fenttart, mondhatni kifejezetten örültök?

2018. júl. 18. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem
2018. júl. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen érzést nem vált ki belőlem egy luxus autó, bárhol is látom.
2018. júl. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Luxusautó parkolhat bárhol, általában csak annyira foglalkozok vele, hogy megállapítom nekem tetszik-e.


A tettei, szakértelme, higiéniája, felszerelése és a róla alkotott vélemények alapján ítélkezem

2018. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen közegről, vagy helységről van szó a kérdésedben, de ez a kérdés szempontjából nem is lényeges. A mi állatorvosunk is nagyon drága, luxus terepjáróval közlekedik és parkol. Azonban neki adott esetben a lehető legrövidebb időn belül el kell jutnia akár egy tanyára is, hogy megmentsen egy állatot. Soha még eszembe nem jutott, hogy vajon neki miből telik ilyen autóra. Képzeld csak el, hogy éjszaka riasztják, beülnek a kicsi Suzukijába, felszerelés szinte semmi nem fér bele, és kikocogna Bugyberekbe.

Legutóbbi alkalommal éjjel fél 2-kor kellett hívnom, mert az egyik állatom nagyon rosszul volt. 20 percen belül megérkezett, hozzáteszem még egyszer, éjszaka. S amikor megkérdeztem, - Mivel tartozom? - azt mondta, elegendő lesz az, hogy: - Az Isten áldja meg doktor úr!

Nos, egy ilyen ember esetében, miattam helikopterrel is járhat, akkor sem gondolkodnék azon, hogy vajon miből telik rá!

2018. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem.Amúgy meg nem sajnálom tőlük,állatokat mentenek.Az orvosok akik embereket mentenek,na ott már irritál.
2018. júl. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Megdolgozott érte. Sőr én örülök is annak, hogy a dokinknak szép új autója van.
2018. júl. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy állatorvos megérdemli azt a fizetést amit kap a sok munka, tanulás , idő után amit belefektetett a karrierjébe.
2018. júl. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem zavar. A gazdagoknak is lehet beteg állata. (Gondolom nincs ráírva, hogy a dokié lenne) Egyébként sem izgat, hogy kinek mije van, nem vagyok irigy tipus, a saját kicsi életemmel foglalkozom. ;)
2019. okt. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!