Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Azonos nemű dzsungáliai...

Azonos nemű dzsungáliai törpehörcsögöt tarthatok egy ketrecben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne hogy van egy kis hím hörim és késöbb lehet hogy szeretnék neki egy barátot. Lehetne az hím, vagy nem? Nősténynel nem biztos hogy össze akarom rakni, nem akarom hogy fialjon. Ti hogy gondoljátok?
2018. júl. 31. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A hímek verekedni fognak.
2018. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Készülj az állandó verekedésre. Nagyon csúnya sebeket tudnak ejteni egymáson.

Ha nősténnyel zárod össze, akkor előbb-utóbb tele leszel kis hörcsögökkel.

2018. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A hörcsögöket kizárólag egyedül lehet tartani, ha jót akarsz nekik. Se hím-nőstény, se hím-hím, se nőstény-nőstény párosításnak nem lesz jó vége.
2018. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Magányos állatok, neki úgy a jó, ha van egy hatalmas, jól berendezett helye és egy felelős gazdija.


A nősténnyel is széttépnék egymást, azzal a plusszal, hogy a nőstény végkimerülésig szülne.


Minden infót megtalálsz a hörcsögök tartásáról, viselkedéséről itt: [link]

2018. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs hörcsögöm. Soha nem is volt, nem is lesz. Mégis tisztában vagyok a tartásukkal, és tudom, hogy ők az egyetlen kisállatok, akiket egyedül kell tartani.

Kérdező, ez rád nézve ciki.

2018. aug. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A többiek már leírták a helyes választ. Egy dolgot szeretnék csak hozzátenni. A höri nem barátnak tekintené az újabb pockot... :( Ha együtt szeretnél tartani 2 azonos nemű hörit, tarts campbelleket. A Pezsi tenyészetben szoktak születni (Budapest). De persze előbb töltsd együtt annyi időt a dzsungival, amennyit csak tudsz. Az egyik válaszoló által linkelt weboldalt nagyon javaslom. Az az egyetlen normális magyar nyelvű höris weboldal.
2018. aug. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindent leírtak a többiek. Helyesen a faj neve egyébként dzsungáriai törpehörcsög r betűvel.
2018. aug. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönök szépen minden választ ;)

Már volt egy hörim. Amikor ő elpusztult nagyon nagyon szomorú voltam. Tisztában vagyok a tartással, csak ebben az eggyben nem voltam biztos. De köszönöm a segítségeket, és a linket :)

2018. aug. 1. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!